Soukromá školka, Plzeň. Máte tip?

carculka
4. únor 2012

ahoj,hledame najakou skolicku pro malou a furt me nic nenadchlo,nemate nejaky typy?
ted jsme byly v zlaty skolce-byla by fajn ale hracky mi prisli takovy ty uplne nejlevnejsi(ty blby plasty levny) a dost rozbity,chci jeste abc center)nebo jak se presne jmenuje)omrknout a drobecka...urcite ne zadnou na lochotine nebo skvrnanech to je uplne mimo...tak mate nejake tipy nebo zkusenosti?dekuju

adefree
15. bře 2012

Ahoj chtěla jsem se optat jakou jste nakonec vybrali školku???Celkem taky zháníme.Minulý rok jste se byli také kouknout ve zlaté a v dloudlevecké školce a musím říct že se mi asi více líbila zlatá.Bylo to asi přístupem p.ředitelky s učitelkou jsem moc nemluvila ta tam s dětmi dělala nějakou básničku myslím.
Děkuji za odpověd

carculka
autor
15. bře 2012

@adefree my se ted rozhodujem mezi drobeckem a skolkou montessori na nove hospode..v po se jdem kouknout do drobecka

adefree
16. bře 2012

Tak pak určo npište jak jste se rozhodli...a co ta ABCenter???

jananet
17. bře 2012

Dobrý den,hledala jsem na internetu soukromá školka Plzeň a vyběhla mi tato diskuze.Jelikož bydlíme v Černicích tak jsem hledala i nějakou školku tady a našla jsem tu Zlatou.Chtěla bych se optat jak na vás působila školka a tety?Trochu mě vadí že nemají dodělané webové stránky nebo aspoň tak na mě působí...Mluvila jsem s paní ředitelkou jen po telefonu abych se sní domluvila kdy tam můžem příjít a byla celkem simpatická(snad to nebude nějaká přetvařečná paní).Celkem mě potěšila i cena.
Může mi někdo prosím podat informace.Děkuji 🙂

pimpule
1. dub 2012

Dobrý den,
my jsme se byli podívat ve školce Klíček na Lochotíně a malému se ani nechtělo odejít domů. Mají vlastní zahradu, je to tam moc hezké a narozdíl od jiných školek to není jen hlídání - pracují podle vypracovaného vzdělávacího plánu. Mluvila jsem s paní řditelkou, byla to normální chápavá ženská, sympatická a bylo na ní vidět, že školkou a dětmi úplně žije 🙂
Sice to máte asi trochu zruky, ale za zkoušku a prohlídku nic nedáte. Nám se tam moc líbilo.Tak hodně štěsti!

adefree
1. dub 2012

Ahoj"Jananet"nevím jak na ostatní ale na mě vcelku dobře.Jak jsem již psala p.ředitelka byla opravdu moc milá tak přiozeně a tety no s těmi jsem se jen pozdravila a jedna zrovna odcházela a druhá dělala s dětmi nějakou činost.S těma hračkama má "Carculka" pravdu,že jsou takové rozbitější ale můj synátor je má rozhodně víc!no ale jinak mi přišli ok a nemyslím si,že by to byli ty ,,nejlevnější".Jinak bylo fajn že má školka přístup na vlastní zahradu a že pár metrů od ní je obří louka.No ty webovky jsou vážně nedodělané ale zas to neni všechno,protože ty ti nebudou hlídat dítě že?! 🙂 . S tou cenou to máš pravdu 5,500,- měsíčně i s jídlem je fakt dobré.Jedna maminka mi říkala,že je v Plzni ještě jedna školka která stojí kolem 5tisíc i s jídlem ale nikde jsem jí na internetu nenašla...Byli jsem i v té Doudlevecké ale byli tam asi 3 děti což mě celkem vadilo a i ta p.ředitelka byla méně příjemná.Jinak prostředí taky celkem ok ale asi víc mě zaujala ta zlatá...Kamarádka se byla podívat v Superškolce a říkala že jim stačilo 20minut a že odcházeli.A byli ještě na té nové hospodě a že ta paní tam měla svého syna a starala se více o něj.Druhá kamarádka se byla podívat v Klíčku a taky říkala že e to tam dobré ale potom jí vzaly dceru do státní tak to nemusela řešit..Ještě k té zlaté školce aby ses nemusela bát že je to nějaká p.ředitelka která učila ještě tebe tak to opravdu ne!Pro nás se synem přijel manžel a už se těšil až ho bude vozit do školky.P.ředitelka je mladá,atraktivní bruneta ale na kvalitě školky se to nijak neodráží spíše naopak.Tu školku vede moderním a aktivním přístupem k dětem....Promin te že sem se tak rozepsala.Snad jsem aspon trochu pomohla. 😉

adefree
1. dub 2012

Ještě jsem se chtěla optat jak jste na tom ostatní se školkou?Vzali vás do státní??

carculka
autor
12. kvě 2012

tak my jdeme nakonec do drobecka,jinak druhy adept byl pampeliska po tom co pani reditelka uz vede kancelar misto det,stae nove pomucky,maximalni venovani detem a zmena jidelnicku(takze co mi vadilo se zmenilo),drobecka mame vic pri ceste tak jsem vybrala toho kdyz se tam maly libilo..4500na cely tyden(je jedno kolik dni-furt stej na cena)na dopoledne s jidlem...
co se tyce zlate skolicky-shodli jsme se 4zensky ze ne...pani reditelka na prvni dojem prijemna le pak kdyz se zamyslite dost veci nesedi-viz hracky,rok stara skolka jak pampeliska a vse stare(pampeliska cista,nova,pomucky pribyvaji furt),ovoce davaji detem jen pokud si reknou-k svacine je buchta nebo chleba s necim-coz me vadi ze nedostanou i kousek ovoce-kolik deti si o nej rekne ze...pak dost veci co pisou na strankach se neuskutecnuje-jelikoz pry rodice nechteji moc...a tak dale..takze tu jsme zavrhli hned..co mi dale vadilo ze pani reditelka pred zamlklym viditele smutnym chlapeckem ktery si k nam sednul nam zacla vypravet ze je divnej ze ho tam nechtela ale ze hold ho tam ma a tak dale
pak jeste o jedne holcicce..takze to mi fakt vadilo

gabriela86
5. zář 2012

@carculka Tak doufám, že jste u nás v Drobečkovi spokojená 🙂 A děkujeme za kladné hodnocení.

ladatko
17. zář 2013

Obnovuji diskusi, možná to někomu pomůže v rozhodování.Naše dcerka navštěvuje školku Kopretina na Vinicích v Brněnské ulici. Cena je velmi slušná 3900 Kč měs. za celý den, polodenní 2900 Kč. Malé se tam moc líbí,ani nechce chodit po obědě domů 🙂

pantomima
19. zář 2013

bublinaplzen.cz doporučuji Bublinku, maximální spokojenost!

martinakopretina
31. říj 2013

Školka Plzeň Vinice - školička Kopretiny

anakonda12
1. dub 2014

Nedoporučuji Superškolku na Lochotíně. Špatné podmínky pro děti (chladno, pro děti nebezpečné vybavení), velmi arogantní paní ředitelka.

lenkachv
2. dub 2014

Moje dcerka bude od září chodit do lesní školky Medvíďata... Budou mít zázemí ve zděné budově u Senečáku, děti budou vodit od tramvaje č. 1, školkovné je 4900 Kč za měsíc (nabízí i kratší docházku).

antarres
8. dub 2014

Můžete také zkusti nově otevřené mateřské centrum Jablíčko v Čelakovského ulici 10, poblíž zimního stadionu. Známá tam dává skoro na celý den svou malou, jsou tam moc spokojené, jsou tam prý moc hodné paní učitelky, malé se tam líbí, je tam možnost i stravy. Zkuste se poptat tam.

lillietka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skolicka_babetka
11. srp 2014

Dobrý den
Přijďte se podívat na dny otevřených dveří do Školičky Babetky – 24.8. a 25.8.2014, vždy od 10 - 17 hodin. (Goldscheiderova 2950/7, Plzeň – Bory)
Pro ty, co hledají školičku pro své drobečky. A někteří rodiče rádi uslyší, že školička bude od září otevřena od 5:30 do 17:30. Mají nové webové stránky, kde mají veškeré informace.

lillietka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lillietka
21. zář 2014

Můžete se popřípadě jít podívat do školičky ABK Plzeň na Lochotíně. Berou dětičky od 2 let. Je to v rodinném domku a je po rekonstrukci, takže je vše nové. Na webových stránkách mají také veškeré info i kontakty 🙂

skolkabory
25. zář 2014

Nejlevnější školka v Plzni 🙂

pato12
8. led 2015

Podle mého názoru je nejlepší soukromá školka Hudební školka Skvrňany. Levná, hezky zrekonstrulovaná, mám tam obě děti (2,3) a je to moc fajn! 🙂

marvanplzen
8. srp 2015

Ahoj, hledame skolku pro sve dvojcatka ve veku 2 let. Idealne s letnim provozem. Hledame max. kvalitu, na cene zas tolik nezalezi. Diky za tipy 🙂