Soukromá školka v Brně. Máte zkušenost?

kinsi
2. srp 2010

Aké máte skúsenosti so súkromnými školkami v Brne?

petraukulele
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karolin54
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monizami
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karolin54
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karolin54
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petraukulele
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karolin54
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petraukulele
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anemaith
22. črc 2014

Ahoj,
učím v MŠ Montessori Sluníčko na Bzenecké a úplně mi pookřálo srdíčko, když jsem si přečetla Vaše názory na výuku a filozofii montessori pedagogiky. Pravdou je, že spousta těch, co plivou špínu na montessori vlastně ani nevědí, co montessori obnáší. Je smutné, že dospělý člověk nedá na vlastní zkušenost, ale na to, co povídala jedna paní. Takže maminky !!!, nejlépe je vše vyzkoušet na vlastní kůži. Od září nabíráme nové dětičky do naší školičky. A velkou pravdou je, že i když jsme soukromá školka, jsme řádně evidovaní a vedení pod MŠMT, tudíž musíme splňovat regule dané naším státem, a co víc, jsme v oblasti soukromých školek nejlevnější. Měsíční pobyt dítěte v MŠ vyjde na 3.000,- Kč. Takže děkuji za předešlých pár názorů a navštivte nás 😉 😉

petraukulele
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bbberta
8. srp 2014

@anemaith jee a ted zas plesam ja..zrovna stranky slunicka studuji..opravdu mate od zari jeste misto???a jen na vinohradech nebo i prip.i jinych pobockach? Strasne chci,aby synek chodil do monte skolky..

konik28
8. srp 2014

@anemaith dobry den muzu se jeste zeptat z jakeho duvodu je skolka na mesic na Lesne mnohem drazsi?

monx
9. zář 2014

@alti ahoj, moje holčička chodila do Dráčka na Bayerově a nostalgicky vzpomínáme, jak to tam bylo super. Milé, inteligentní učitelky ( i když to není příhodné označení), které evidentně práce s dětmi baví. Těď chodí do státní a jsem přímo v šoku, jaké tam jsou .......raději to nedořeknu, právě hledám diskuzi o této školce, aby mi můj špatný dojem třeba někdo vyvrátil. Takže nebýt těch plateb za soukromou školku, vrátili bychom se do Dráčka, je to nebe a dudy.
@alti

vladannnnna
13. lis 2014

Dostala jsem dotaz na MŠ V Leskavička v Brně,tak na to reaguji.
Její prostory se nachází přímo u hlavní silnice, kde je veký provoz vozidel. Přímo před okny MŠ je plně obsazené parkoviště a okna ze školky jsou orientována přímo do této frekventované ulice. V nejbližší době tudy povedou i pravidelné linky hromadné dopravy. Dát dítě do těchto prostor je to samé, jako je postavit na několik hodin do frekventované křižovatky. Takže-buď se v MŠ nevětrá vůbec, nebo se při větrání do místností dostanou zplodiny z ulice, které jsou tam stejně pořád. MŠ je umístněná v nezvýšeném přízemí přímo v úrovni silnice.
Co se týče její ved.učitelky-snaží se zapůsobit na rodiče,jinak je to meternice.O zodpovědnosti lze pochybovat,
Nedoporučuji.

hvezdickahvezd
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
izakov
3. únor 2015

My naopak Leskavičku doporučujeme, velice příjemné a krásné prostředí a s tím hlukem, jak se tu výše píše, bych to tak dramaticky neviděla, chodím tam, dokonce jsem se tam i zdržela a nic negativního, co se pozice školky týče, jsem neshledala. Náš syn je tam spokojený a to je pro nás důležité.
Musím reagovat, jelikož s Vámi naprosto nesouhlasím. Co se týká školek v blízkém okolí, většina z nich čelí každodennímu hluku aut, případných stavebních či jiných prací, které se sem tam provádějí, vím, o čem píší, v té lokalitě bydlím a znám to tam. Takže za mě - LESKAVIČKA ano!

teja86
13. kvě 2015
Uživatel teja86 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.

a s Montessori metodikou jste spokojení?? Já se vracím do práce a malá se nám do školky nedostala, takže hledám co se dá. Narazila jsem teď na anglicko-českou školku happy panda, která se má otevírat v červenci. Chystám se na otevřené dny, kouknout se jak to tam vypadá, tak jsem celkme zvědavá. Ze známých nikdo do podobné školky neposílá,tak nemám žádné konkrétní informace

sariky
13. kvě 2015

Ja doporučuji naši školku v Líšni při gymnáziu integra!

teja86
14. kvě 2015
Uživatel teja86 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.

ta taky využívá metodu montessori metodikou a vyučuje se tam angličtina?? Já jsem na ty otevřené dny strašně zvědavá, protože bych tu školku měla kousek od bytu. Líšeň je totiž na opačné straně brna, takže bych se s malou najezdila.

sariky
14. kvě 2015

@teja86 angličtina je jen jednou tydne hodinu a montessori asi nepraktikuji ☹

makulina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martina678
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anguilla
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sajus
5. lis 2015
Uživatel sajus je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sajus.

Zdravím dámy, po novém roce se s manželem stěhuji na kraj Brna a tak by mě zajímalo, jestli teď aktuálně můžete doporučit nějakou školku, která je fakt super pro 3 leté dvojčata 🙂 Díky za info

sariky
6. lis 2015

@sajus moje dvojčata chodila do integry v lisni a super

sajus
16. lis 2015
Uživatel sajus je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sajus.

@sariky aha, super děkuji za tip, přečtu si o tom něco.

bbberta
4. pro 2015

@sajus a na ktery kraj brna?jestli nemate uplne z ruky tu bayerovu, doporucuji taky dracka-skvela reditelka i ucitelky..

rozinanta
15. lis 2016

Dobrý den,
ráda bych Vám nabídla služby naší Miniškolky Pupálek. Naše miniškolka je určena maximálně 12 dětem od 2 do 6 let.
Chceme, aby u nás byly děti šťastné. Ke každému dítěti přistupujeme individuálně. Podporujeme jejich zdravé sebevědomí a trénujeme samostatnost.
Sídlíme na Gebauerově 18, Brno - Židenice. Více na pupalek.cz nebo facebook.com/miniskolkapupalek . Těšíme se na Vaši návštěvu.

petrkalasi
8. pro 2016

Dobrý den, prosím, kdo máte zkušenost s mateřskou školou v Žebětíně? Myslím, jestli máme šanci se tam dostat. Prý je tam nával. Slyšela jsem jen samou chválu a podle webových stránek je to tam krásný. Tak bych měla zájem i když jsme z Bystrce.

lindaaax
1. říj 2018

Doporučuji školku v centru Brna - Vesněnka, je na Údolní, dá se k ní dojet pohodlně šalinou 4. Berou děti snad od 1,5 roku, jsou tam dvě až tři chůvy a dětí malá skupinka. Věnují se jim, cvičí, tančí, dělají kreativní věci. Zahrada je ve vnitrobloku, jsou každý den venku a nikam s nimi nechodí do provozu. Přístup chův je úžasný, individuální a vnímavý. Chodila tam dcera i děti mých kamarádek a všichni byli nadšení. Takže doporučuji 🙂