Soukromé školky, Praha

sandritak
2. únor 2012

Ahoj, hledám pro svého 2 letého syna školku a vyhlídla jsem si Chytrou sovičku na Chodove, Montessori školku Jonáš na Bohdalci nebo Veselou školičku v Strašnicích. Máte nekdo skušenosti s nekterou z školek?
Moc díky

kamila297
2. únor 2012

Výborná je Ywonka (YWCA), Rybalkova 33. Akorát tam nechtějí děti s plenama, ale jinak moc prima 😉

evaviki
2. únor 2012

@sandritak vo Vrsovicich je este Kaja a Paja.. a pak je montessori na Kosickej a montessori vedle VSFS

hasky24
2. únor 2012

@sandritak Chytrá sovička patřila mezi naše favority - nakonec vyhrála Montesorri 🙂 🙂 🙂

sandritak
autor
3. únor 2012

hasky 24 mala si o Chytré sovičke bližší info než z jejich stránek?

sandritak
autor
3. únor 2012

sarihy díky, ale korálek je pro nás daleko

sarihy
3. únor 2012

@sandritak Mě to napadlo, ale tak třeba to pomůže někomu jinému....

mamkamarketa
4. únor 2012

@sandritak s tou chytrou sovickou,bych si dala pozor

sheinka
4. únor 2012

http://www.rcpilnevcelky.cz/Miniskolka.html dávám tam hlídat už teď malou když chodím cvičit a co tam vídám tak přístup učitelek je úžasný 🙂

sandritak
autor
21. únor 2012

mamkamarketa máš nejaké negatívne info alebo skúsenosti s chytrou sovičkou?

takyja
23. únor 2012
sandritak
autor
23. únor 2012

Jo, tie príspevky som čítala, ale žiadne konkrétne skúsenosti s Chytrou sovičkou na Chodove som nenašla. A hlavne tie príspevky boli skoro 3 roky staré.Každopádne som sa tam bola pozrieť a osobne som mala zo školky velmi dobrý pocit. Manžela som vyslala na obhliadku zajtra, aby sme si urobili každý názor zvlášť a uvidíme. Ale vobec tam nebola strohá výzdoba, práve naopak, videla som teraz pri hľadaní školky fakt hrozné zariadenia a toto vyzerá oproti tomu velmi dobre. Tak uvidíme... Ale ďakujem

takyja
23. únor 2012

@sandritak Chytrá sovička je školka, která se jmenovala Kindergarten, Maxíkova školka i Chytrá sovička snad proto, že měli tak strašnou pověst, že už to pod úvodním názvem neustáli a několikrát se přejmenovali. Z doslechu mám, že se s nimi lidi i soudili, protože jim údajně nevrátili školkovné, na které měli nárok.. atd. Přečti si v těch příspěvcích to, co tam píše Milaa. To, že jsou příspěvky staré, je pravda, ale školka, která se 3x přejmenovala kvůli špatné pověsti, ve mně důvěru nebudí. Její příspěvky platí sice pro Bašť, ale zřizovatel je jeden, pokud se nemýlím...

mamkamarketa
23. únor 2012

@sandritak na tyhle skolky fakt bacha.

emily26
30. říj 2012

Pozor na Ješkohlíd Praha 4. Do Ješkohlídu jsme dali 2 syny se záměrem dlouhodobého hlídaní. Mladší syn (2 roky) dostal od pani Miletínové po zadku, hned ve zvykací době. Pani se nám k tomu na druhý den přiznala, ale až potom, co jsme se jí na to specificky zeptali. Ze školky jsme okamžite odešli. Zálohu nám pani Miletínová nebyla ochotná vrátiť. ☹