Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Syn nechce chodit na nočník nebo záchod. Nemáte radu?

mrochlova
21. srp 2019

Dobry den potrebuji radu uz jsem cela zoufala synovi bude za mesic 3 roky. Pred pul rokem mi zacal pozvolna chodit na nocnik ale pak jak kdyz prepne dostal odpor k nocniku/zachodu. Kdyz jsem ho posadila nevydrzel tam ani vterinu hned vylit nakopnul nocnik a sel se schovat. Ale pritom kdyz jsme na navsteve a nekdo jiny mu treba rekne to je hamba ze mas plenu tak jde na zachod a vykona velkou potrebu. On presne vi co ma delat ale nechce . Ted ma nekdy naladu ze si sam sedne na ten nocnik uz nema takovej odpor tak snad mu to vydrzi. Vliv ma asi i to ze ma rocniho bratra a zarli na nej. Kdyz maly zacal chodit a ja mu tleskala tak on ted chce taky tleskat kdyz chodi. Zacal mi hut mluvit dela ze sebe miminko. Uz nevim nemate nekdo nejakou radu? Chci ho dat do soukrome skolky a tam mi rekli ze ho to nauci tak snad.

jannym
21. srp 2019

Ja moc neporadim jen abyste vedela ze v tom zarleni a snaze byt zas miminko neni sam, dcera 5,5 zarli na syna 14mesicu, vety ja chci byt zas miminko jsou na dennim poradku, nekdy mu leze do postylky a chce tam spat, uz tri mesice se odmita odstehovat z gauce zpet do sveho pokoje, kopiruje jeho vztekaci sceny, obcas mluvi jak teletabies...a naopak kdyz je prcek ulozenej vecer v pelysku tak se opet zmeni ve velkou domaci pomocnici, umyjeme nadobi a nechce jit spat a dozaduje se dalsich domacich praci, je to s nima k zblazneni ale rostou tak rychle a tak rychle se meni ... za par medicu to bude zas uplne jine

mrochlova
autor
21. srp 2019

@jannym dekuji moc za odpoved. Nekdy si rikam jesrli jsem nekde neudelala nejakou chybu chci byt pro ne perfetni maminka ale kazdydite je proste jine.

kittyy17
21. srp 2019

@mrochlova nech ho doma nahateho dole, bez plínky

mrochlova
autor
21. srp 2019

@kittyy17 to delam furt sedi na nocniku pak se na me podiva utece a vykona potrebu v pokojicku

lucajda17
21. srp 2019

@mrochlova
A kdyby si nechala nocnik v pokojicku? Mozna by potreboval byt sam. Nevim, treba nocnik nekde v rohu?

Sem začni psát odpověď...

Odešli