Syn nechce chodit na nočník nebo záchod. Nemáte radu?

mrochlova
21. srp 2019

Dobry den potrebuji radu uz jsem cela zoufala synovi bude za mesic 3 roky. Pred pul rokem mi zacal pozvolna chodit na nocnik ale pak jak kdyz prepne dostal odpor k nocniku/zachodu. Kdyz jsem ho posadila nevydrzel tam ani vterinu hned vylit nakopnul nocnik a sel se schovat. Ale pritom kdyz jsme na navsteve a nekdo jiny mu treba rekne to je hamba ze mas plenu tak jde na zachod a vykona velkou potrebu. On presne vi co ma delat ale nechce . Ted ma nekdy naladu ze si sam sedne na ten nocnik uz nema takovej odpor tak snad mu to vydrzi. Vliv ma asi i to ze ma rocniho bratra a zarli na nej. Kdyz maly zacal chodit a ja mu tleskala tak on ted chce taky tleskat kdyz chodi. Zacal mi hut mluvit dela ze sebe miminko. Uz nevim nemate nekdo nejakou radu? Chci ho dat do soukrome skolky a tam mi rekli ze ho to nauci tak snad.

jannym
21. srp 2019

Ja moc neporadim jen abyste vedela ze v tom zarleni a snaze byt zas miminko neni sam, dcera 5,5 zarli na syna 14mesicu, vety ja chci byt zas miminko jsou na dennim poradku, nekdy mu leze do postylky a chce tam spat, uz tri mesice se odmita odstehovat z gauce zpet do sveho pokoje, kopiruje jeho vztekaci sceny, obcas mluvi jak teletabies...a naopak kdyz je prcek ulozenej vecer v pelysku tak se opet zmeni ve velkou domaci pomocnici, umyjeme nadobi a nechce jit spat a dozaduje se dalsich domacich praci, je to s nima k zblazneni ale rostou tak rychle a tak rychle se meni ... za par medicu to bude zas uplne jine

mrochlova
autor
21. srp 2019

@jannym dekuji moc za odpoved. Nekdy si rikam jesrli jsem nekde neudelala nejakou chybu chci byt pro ne perfetni maminka ale kazdydite je proste jine.

kittyy17
21. srp 2019

@mrochlova nech ho doma nahateho dole, bez plínky

mrochlova
autor
21. srp 2019

@kittyy17 to delam furt sedi na nocniku pak se na me podiva utece a vykona potrebu v pokojicku

lucajda17
21. srp 2019

@mrochlova
A kdyby si nechala nocnik v pokojicku? Mozna by potreboval byt sam. Nevim, treba nocnik nekde v rohu?