Syn pusinkuje a objímá holčičky ve školce

vopi001
8. lis 2016

Ahoj maminky, chci znát váš názor na danou věc. Synovi byli tři roky, chodí do školky a musím říct, že se adaptoval rychle a dobře. Dnes jsem si šla syna vyzvednout a paní učitelka mi sdělila, že mám malého milovníka. Že prý pusinkuje a objímá holčičku. Mluvila jsem s ním o tom, proč to dělá, že by se to ostatním nemuselo líbit. Odpověděl hned - ale mám ji rád 🙂 vadilo by vám, že vaše holčička přijde domů, že ji chlapeček dal pusinku a obejmul? Vysvětluji, domlouvám, ale syn je tvrdohlavý, snad to přejde brzy.

candat
8. lis 2016

Mě by to nevadilo a přišlo by mi to velmi milé 🙂. Lepší pusa než facka 🙂

23363
8. lis 2016

Mně by to taky nevadilo. Záleží jak to ta vyvolená vnímá. Naše malá se taky zalíbila jednomu chlapečkovi, ten to ze začátku dával najevo tak, že ji tahal za culíky a malá tam pak nechtěla chodit. Zkusila bych vysondovat, zda to malé slečně nevadí... pokud ne, ať se pusinkují... ;)

suzanna123
8. lis 2016

Mně to přijde naprosto normální. Nelíbilo by se mi to, kdyby přišla holčička domů s tím, že chlapečka nemá ráda a on ji objímá a pusinkuje násilím, jinak nevidím nejmenší důvod to řešit

ladyhacek
8. lis 2016

to je milé a hezké - myslím, že od tak to malých dětí je to právě upřímné 😀 pokud to hodlčice a mamince nevadí tak bych mu to nezakazovala 🙂

lajla
8. lis 2016

Záleží na holčičce a její mamince, pokud to těm nevadí...nevidím problém

kvakuska
8. lis 2016

@ladyhacek @lajla ... a co když to nebude vadit ani holčičce ani mamince, ale bude to vadit taínkovi? ... nebo jen maminka má právo se k tomuhle vyjádřit? 😨

plea
8. lis 2016

Zdá sa mi to milé, tiež som mala v škôlke svoju lásku, na prechádzky sme chodili ruka v ruke a plánovali spoločnú budúcnosť 😀 . Asi by som toho malého milovníka trochu nasmerovala k tomu, aby sa svojej vyvolenej najskôr spýtal, či má o pusinku záujem, prípadne jej dal lásku najavo tým, že k nej bude gentleman a dá jej nejaký pekný obrázok. U nás malo naše zaľúbenie tragické vyvrcholenie, keď sa môj milý s rodinou presťahoval a vymenil škôlku. Pred odchodom mi ale aj s mamou doniesol na pamiatku svojho najobľúbenejšieho vojačika a pamätám si, aké boli obe mamy dojaté 😀

ladyhacek
8. lis 2016

@kvakuska samozřejmě i tatínek - oprava když to nebude vadit rodičům

lajla
8. lis 2016

@kvakuska jasný

magdalenax
8. lis 2016

No, já znám jeden pár, začalo to podobně a dneska jsou dobrých 60 let manželé/ tři děti

anazuzzuzana
8. lis 2016

můj malej to taky dělá a teda mě nenapadlo, že by to někomu mohlo vadit... bohužel občas i děti bouchá (jiné než které pusinkuje, ještě jsem jeho algoritmus nerozluštila), takže doufám, že postupně přejde na 100% pusinkování 🙂

aronek
9. lis 2016

@vopi001 ahoj, z pozice maminky, pokud by to nevadilo dítku, tak to nevadí ani mně. Z pozice bývalé holčičky, to už tak dobré není. Ve školce se do mně zakoukal chlapeček a měl tendence mně pusinkovat. Ráno paní učitelka přebírala děti a ve třídě nikdo nebyl. Nejhorší půl hodina. Celou dobu jsem před ním utíkala. Byl oproti mně veliký a těžký. Slintal a pusinkování si představoval čím víc mokra tím líp. Byl schopen mně shodit, zalehnout mně a oslintat mi celý obličej. Já už se pak jen dusila, byl fakt hrozně těžký. Zpětně si myslím, že byl postižený, ale v tu dobu jsem z toho měla každé ráno trauma 😔

terezapetrova
9. lis 2016

@vopi001 vzdyt jde o trilete deti ne? 🙂 a nejakou nevinou pusinku, z popisu nevypliva, ze by to bylo takove jakou zkušenost ma aronek.

berynka
9. lis 2016

😀 ha tak ještě že nechodí do školky s naší malou milovnicí. Ta sotva začala chodit do školky, tak si tam našla kluka nebo spíš on jí. Každý den hlásí: "My se s Milanem milujem!" a "Milan žiká, mušíme se líbat." 😎 😀
Jsem překvapená, jak to jde rychle, od starší dcery tohle vůbec neznám 😉 . Jen vysvětluju, ať se raději nelíbají a nemá zase rýmu a kašel 🙂 .