Syn sa v škôlke počural. Učitelka a známa tvrdí niečo iné

evaviki
31. srp 2011

Zacali sme tento tyzden chodit do skolky, zatial len na zvykacie hodiny, takze tam bol tri krat dopoledne, cca 2,5 hodiny.. No a dnes sa v skolke pocural.. Boli na ihrisku a vraj sa nevypytal.. A teraz mi dosla sms od znamej, vraj sa pytal aspon 5 krat, az sa pocural a ze ho v tom potom nechali hrat sa hodinu.. (hodinu nikdy nebyvaju vonku, takze to sa nebojim..) Verzia ucitelky bola, ze sa nepytal, ze si to ani nevsimla, az ked prisli dnu.. Ked som sa pytala Sebika, tak iba povedal, ze sa hnevala.. tak teraz neviem, ako to riesit..

ined77
31. srp 2011

@evaviki ...a ta známá to ví jak?
nevím, asi bych to zatím neřešila nijak.maximálně říct synkovi, aby se hlásil o čurkání nějak výrazněji 😒 ...

evaviki
autor
31. srp 2011

@ined77 znama byla na tom hristi..

kjajule
31. srp 2011

@evaviki Nevím jak se to dozvěděla známá, ale asi bych to řešila zatím jen tím, že bych malému vysvětlila, že si musí říci důsledněji. A pokud by se něco takového opakovala pak bych to řešila s učitelkou...nehoda se může stát, ale nemůže to dítě nechat hodinu v počůraných věcech...
Nebo pokud to máš z důvěryhodného zdroje, tak bych učitelce řekla, že víš že malej byl posledně počůranej a že v tom oblečení byl ještě hezkou chvilku venku...a počkala bych co na to řekne ona...

Náš malej by to vyřešil...ten jakmile má někde špinavý flek, poleje se nebo omylem počurá ihnet se vehementně svílá...je jedno kde kdy a jak...ale prostě na sobě to oblečení nemůže mít.. 😅

kjajule
31. srp 2011

@evaviki Tak pokud to známá viděla...tak bych to učitelce určitě řekla...

evaviki
autor
31. srp 2011

@kjajule Znama na tom hristi bola.. a urcite v tom nebol hodinu, tak dlho von ani nebyvaju.. max tak 15-20 minut, kym sa vratili do skolky.. (chodia von okolo 10.30 a 11.10 boli uz dnu, isla som kolem..) Oni mi povedali hned ako som dosla, ze sa pocural.. ale vraj si to ucitelka vsimla az v skolke.. Znama tvrdi, ze mu vynadala na hristi.. a Sebik iba povedal, ze sa ucitelka hnevala.. tak neviem..

kjajule
31. srp 2011

@evaviki Aha tak to je stejně divné...no těžko jí to dokázat...:-/ Je to slovo proti slovu...Tak to bych asi nic neříkala..každopádně by pro mě tato učitelka ztrácela jakousi důvěryhodnost...☹
Já bych řekla že sama věděla že udělala chybu a raději řekla, že si toho všimla až ve školce....snad se z toho sama poučí a bude vědět že musí malého poslouchat když si říká.... 😠

ined77
31. srp 2011

@evaviki ... tak potom jak píše @kjajule , pokud je to důvěryhodný zdroj, promluvila bych si o tom s paní učitelkou.
ikdyž sama píšeš, že hodinu venku nebývají...snad se to nebude opakovat.

ined77
31. srp 2011

@evaviki ..každopádně nadávat by mu určitě neměla...zvlášť pokud je ve školce pár dní 😖 .

evaviki
autor
31. srp 2011

@kjajule @ined77 Praveze to nie je taky doveryhodny zdroj.. a neviem, ci mu vynadala na hristi, kde je kopa inych maminiek.Spis ho nejak napomenula... kazdopadne Sebik odtial nechcel odist, chcel ostat v skolke, aj teraz mi vravi, ze tam chce ist.. Ale minimalne klamali v tom, ze to zistili az v skolke..

kjajule
31. srp 2011

@evaviki No dala bych si pozor, kdyby se to opakovalo...ale jinak pokud je malej spokojený nic bych nedělala....Kdyby nastala situace , že by do školky nechtěl atd...tak by to pak bylo taky o něčem jiném...tam bych pak tu chybu hledala u učitelky, hl. kvůli tomu že neřekla tak úplně pravdu...

med
31. srp 2011

@evaviki Já bych to neřešila. I kdyby na to ta učitelka přišla na hřišti, tak s sebou těžko nosí věci na převlečení, takže by ho v tom nechala tak jako tak. Takovýchto "konfliktů", o kterých mi malá řekla, že se na ní paní učitelka za něco zlobila, bylo za loňský rok několik. Nikdy nic vážného, takže jsem to neřešila... než si dělat s učitelkou zle, kvůli dá se říct prkotině... Samozřejmě pokud by šlo o něco většího, tak bych to s ní řešila.

katcha21
31. srp 2011

Holky, nechci se učitelky zastávat, nebyla jsem tam, takže nevím jak to bylo. Jen je podle mě možné, že si toho opravdu všimla až ve školce při převlékání. Vždyť venku má na starosti cca 20 dětí a to je dost na uhlídání aby se nikomu nic nestalo. Děti si přeci často v zápalu hry řeknou a ve vteřině je pozdě 😅 pokavaď se chlapeček do školky těší, tak určitě neutrpěl žádnou újmu 😉
Já osobně bych to zatím neřešila, počkala jestli by se to opakovalo.

lucajdak
31. srp 2011

@evaviki ahoj, resim dnes neco podobneho.Akorad rozdil mám ten, ze chodime do jesli.Peta je od cervence bez pliny a vsude si rika krasne a nekolikrat a byl trikrat v jeslich taky na zvykani na dopoledne a dnes kdyz jsem pro nej prisla tak mel plinu☹ docela e to nastvalo,pry je to stresem a tak, ale ja se bojim, ze si na pliny zase zvykne....jsem z toho dneska hodne spatna.

evaviki
autor
31. srp 2011

@lucajdak tak to verim, ak mu daju plienky, je to des.. to aspon v skolke nehrozi 🙂)
@katcha21 znama mi pisala, ze mu vynadali, takze si to vsimli von.. ale teda ten zvysok jej neverim a verim spis ucitelke.. ale von maju dve na starosti cca 8 deti, takze by si to mala vsimat. no uvidime dalsi tyzden, ako to pojde..

kjajule
31. srp 2011

@lucajdak He , tak to bych asi vyskočila z kůže, kdyby malému dali v jeslích plínku, když už ji normálně nenosí...v jesličkách je určitě mín dětí na jednu učitelku, aby se jim mohla více věnovat...takže bych to brala jako selhání učitelky a určitě bych trvala na tom aby mu ji už nedávala... 😠

llllucka
7. zář 2011

@evaviki:neřešila bych to,ale dala bych si příště pozor.Ještě jedna otázka:pokud si ta tvoje známá všimla,že jim běh po dvoře počůrané dítě,proč sama neupozornila učitelku.Já bych to udělala.

evaviki
autor
7. zář 2011

@llllucka spis preco ich neupozornila, ze sa pyta? ☹ nakoniec som to v skolke povedala s tym, ze tomu neverim.. ucitelku to mrzelo, ze som neprisla hned, ze sme to mohli vyriesit este v stredu a nie az v pondeli.. no kazdopadne bola vraj znama neprijemna a nastvana, ze dosli na hriste s 10timi detmi a zakazovala svojej dcerke hrat sa s tymi skolkovymi (su v rovnakom veku).. ze Sebik za nimi neprisiel a nevypytal sa a ak ho ona pocula niekde dalej, tak im to mala povedat.. velmi ju to mrzelo, uz sa ho vonku pytaju same od seba radsi..necakaju, kym sa vypyta.. 😀

llllucka
7. zář 2011

@evaviki:ono je to jedno s druhým.Prostě mě se osobně nelíbí přístup té tvojí známé.A pak ještě "pomluvila" učitelku.Nedovedu si představit,že bych viděla,že je děcko počůrané a místo,abych upozornila dotyčnou osobu,která to má na starost,tak bych tam nechala běhat to dítě a ještě bych se nestyděla žalovat rodičům.