Tipy na kapsář do školky. Máte?

danny26
16. srp 2010

Ahojte,
ráda bych se zeptala, zda některá nemáte nějaké tipy na kapsářek do školky pro chlapečka. Hledala jsem trochu na netu a asi nejvíce se mi líbily tady v tomto obchodě www.elefantik.cz/kapsare-za-postel/skolkove-kap..., vypadají i cenově dobře. Co myslíte? Nebo máte jiný tip na dobrý obchod s pěkným zbožím? 😉 Nemám moc zkušeností s nakupováním na internetu, tak raději prověřuji. Budu moc ráda za každý nápad a předem děkuji 🙂

martinka79
16. srp 2010

ahoj viděla jsem jich spousta na mimibazar. 🙂

danny26
autor
17. srp 2010

@martinka79 děkuji za odkazy, rozhodování bylo těžké ☹ ale nakonec jsem se rozhodla pro jeden kapsářek z elefantíka 🙂

martinka79
17. srp 2010

super důležité je se rozhodnout... já má teď brouka v hlavě zda to taky nepotřebuji do Mš pro syna... 😀

poupe
17. srp 2010

a na co to vubec je?Jsem nejak mimo 😝

sylvar
17. srp 2010

uff, já to včera objevila na seznámku toho, co má mít malá do školky...no a dnes jsem ho objednala u dědy, ušije mi ho, jen vůbec nevím rozměr atd. takže pokud mát tip, sem s ním,
copak se do něj bude dávat?náhradní oblečení?a odpo přezůvky?zřejmě mi to ve školce nějak uteklo 😎 😀

poupe
17. srp 2010

my mame den otevrenych dverich az 2.9,tak to kdyztak poridim pozdeji,koukala jsem,ze tam maji skrinky

petja
17. srp 2010

Možná byste našly i na fler.cz,mám odtamtud spousty krásných kreativních věcí..Jinak moc dík za tipa na kapsář mašinka z elefantíka 😉

martinka79
17. srp 2010

@sylvar asi jen oblečky a přezůvky ne...

martinka79
17. srp 2010

@poupe na oblečky do šatny..

poupe
18. srp 2010

@martinka79 aha,ale snad povinny to neni,spis pro lepsi prehled 😕

vladimuraz
18. srp 2010

@poupe, u nás je to povinné... každé dítě tam má náhradní oblečení, tepláky na zahradu.... musí to mít všichni, radši si to zjisti.

poupe
18. srp 2010

@vladimuraz my jdem na zacatku zari na den otevrenych dveri,tak se poptam

danny26
autor
18. srp 2010

Přesně tak, je to na náhradní oblečení, papučky, atd... Však se poptej a uvidíš, třeba to u vás povinné nebude 😉

martinka79
18. srp 2010

@poupe záleži na školce, holky ti to už psaly... uvidíš a co řeknou a pak pořídíš... 😉

draga
2. zář 2010

naštěstí u nás ve školce mají kapsáře v rámci inventáře 🙂)

emina_mamina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz