Už vám marodí školkař?

hanule05
16. zář 2010

Ahoj, tak my se zatím držíme (ťuk, ťuk, ťuk), ale jsme po neštovicích a na konci srpna brala ATB, takže počítám, že jak je oslabená, tak brzy něco "přinese" a od ní to samozřejmě chytne malá, která od ní už chytila všechno, co starší měla ☹

Tak by mě zajímalo, jak jsou na tom vaše děti, jestli za těch pár dní už onemocněly?

Jo ještě bych chtěla říct, že dcerce dávám každý den probiotika a olej ze žraločích jater (fujtajbl) pro posílení imunity, tak uvidíme.

jitta
16. zář 2010

@hanule05 ahoj, moje 4 a 1/2 letá dcera adélka byla přesně 5 dní ve školce a dostala rýmu, né nic vážného, ale z nosu jí teklo parádně, ale dneska už zase byla ve školce, trochu ještě smrká, ale to by tam nešla nikdy. Malej od ní rýmu taky chytil,ale má lehčí průběh.

jajik25
16. zář 2010

ähoj tak mi po třech dnech ve školce taky onemocněly.Byla to jen rýma ale ten mladší to chytil samozřejmě taky.Týden byl doma a teď už zase chodí,jen doufám že na delší dobu. 😉

chaala
16. zář 2010

Tak u nás úplně to samé...5dní ve školce a hned rýma. Už je ale v pořádku a zase ve školce 🙂 Chytla to i malá a ta ji má ještě 😒

lendy1
16. zář 2010

Tak u nás přesně 15dnů od nástupu do školky - kašel, rýma, nic hrozného, ale i tak jsem ho teď nechala na 3dny doma, jelikož kašel má teda pořádný. Dávám mu od konce srpna vitamíny na posílení imunity, ale asi to moc vliv nemá 😒

zuzik.3
16. zář 2010

u nás 7 dní a rýma + kašel, ale obávám se, že to asi chytla od maminky a ne ve školce 😅 Také dáváme každý den probiotika.

samik2008
16. zář 2010

u nás to samé,3 dny ve školce a v sobotu chytla rýmu jako trám,doma byla pak celý týden.Teď od pondělka zase chodí tak sem zvědavá na jak dlouho

malovani
16. zář 2010

Evi má taky rýmu, jen málo, nic hroznýho a nevím, jestli ji má ze školky nebo z plavání...

malovani
16. zář 2010

Občas, když ji vedu do školky, tak tam v šatně nějaké dítko pořádně chrchle...

pucik
20. zář 2010

Ahojky, tak se hlásím taky do klubu, pár dn ve školce a rýma, nechala jsem ho 3 dny doma a dkyž to bylo dobrý,tak šupajdil zpátky, malej to chytnul taky, tak odsáváme a léčíme,ale není to tak hrozný, tak nám všem držím palečky, ať nepřinesou nic horšího 🙂 😉

hanule05
autor
20. zář 2010

Ahoj,
tak u nás ve školece teď začala řádit střevní chřipka (my používáme spíš název sr..í - bl...í 😀 ) fujtalbl hnus fialovej. Už to mají nějaké děti ve všech třídách školky, tak se hrozím, kdy to dcerka přinese domů.

U starší bychom to jakžtakž snad zvládli, ale děsím se toho, že to chytne ta mladší, ani ne pětiměsíční dcerka ☹

jajik25
21. zář 2010

ahoj holky tak mi vydržely ve škoce týden a dva dny,zítra už zase zůstává doma s horečkou. 😒

jakoubka
21. zář 2010

My snad máme rýmu od nastupu(kromě asi 3 dní),má jí vodovou,jinak nic.
i učitelka říkala,že at malýho doma nenechávám,že by si zas odvykl a měl by zas problém se adaptovat 😒
(doted chodíme s brekem)
tak nevím....
jinak už 4 děti ve třídě měli střevní virozu.. ☹ My (tuk,tuk)nic