V kolik hodin ráno vstávají vaše tříleté děti?

berda2
29. bře 2019

Ahoj maminky,
chtela bych se zeptat,jak dlouho rano spi vase deti.Synovi jsou cerstve tri roky a rano vstava okolo seste ranni.Akorat mi prijde,ze je nedospaly a i kdyz lezi jeste u me v posteli,tak uz nezabere.
Dekuji za vase informace.

gruyerre
29. bře 2019

@berda2 Ahoj, tříletý syn taky tak kolem 6.,kdyz se hodně daří, tak i "až" před 7. Ach jo 😃

syrinxka
29. bře 2019

Tříletá dcera podle toho kdy jde spát. Když se zadari a usne ve 21h tak vstává v 6-7h. Když jde spát o půlnoci tak vstává klidně v 9h. U nás dělá hodně odpolední spánek. Když spí odpo, jde i později spát a když nespí odpoledne vůbec, dřív večer usíná.

pavelkamat
29. bře 2019

Náš skoro 3 leťák standardně v 6, ale posledních 14 dní blbne a je schopný vstát i v 5 😞
V poledne spí cca 2 hod a večer usíná okolo 9 hod.

malytlustyhroch
29. bře 2019

V sedm, nekdy i v sedm ctyricet, u nas hodne delaji zavesy a svetlo, desim se leta a ranniho slunce perouciho do oken, asi povesim misto zaclon druhy zaves. Ale synova vyspalost se u nas ridi odpolednim spanim. Rano mi prijde vyspaly vzdycky, a to chodi spat kolem devate.

ivis_b
29. bře 2019

Synovi budou 3 až v létě, ale vstává před 6, večer chodí spát po deváté. V noci se x krát budí. Prostě se spaním nic moc, myslela jsem, že v tomhle věku už to bude podstatně lepší.

zebruska
29. bře 2019

Dvou i čtyřletak vstávají snad celoživotne nejdyl v půl 7. Když je to po šesté, skáču radosti 😂chodí spát po večerníčku, ale to na to vliv nemá.

makronka222
30. bře 2019

Nedavno v 20:00 spanek, vstavacka v 7. Ted s tim svetlem - ikdyz mame zatazeno vyleze v 6

ange_de_la_morte
30. bře 2019

Když byly synovi 3 nastoupil do školky a já do práce - chtě nechtě musel vstávat v 5:45 - ano e to kruté ho takhle ráno budit ale nebylo zbytí ... odpoledne ale spal alespoň chvíli

aliishaa
30. bře 2019

Bez ohledu na to, v kolik jde spát, vstane mezi 6:00-6:30. A to máme venkovní rolety, takže stoprocentní tmu 🙂.

properjoey
30. bře 2019

Syn má 3 a dcera 4. Po o nikdo nespí. Dcera vstává tak 5:10 a syn do půl šestý....

jannym
30. bře 2019

to jsem začala chodit do práce, vstávala okolo 5, bohužel jí to vydrželo i když teď už nemusí a když je blbý den jako dnes, tak syn (9 měsíců) nás donutí vstávat ve 4 ráno, jsou dny kdy slova vyspat se do růžova zní mnohem víc sexy než sex sám 🙂

veru93
30. bře 2019

@berda2 synovi jsou 3 roky a 3 měsíce večer usina mezi 20-21hod a ráno vstává mezi 6:30 - 7:30. Během dne nespí od svých necelých 2 let. Maximálně občas usne v autě.

ladyhacek
30. bře 2019

Syn teda 4 roky ( mladí 7mesicu) od narození vstává 6-7h teď měl období 5:30-6:00 hodně dělá i změna času

zuzajulie
30. bře 2019

@berda2 kdyz se nejde do skolky a do prace, tak pred patou klidne, kdyz se jde, tak v 7 :D

mrav
30. bře 2019

U nás do školky v 5. 15, jinak o víkendu vstává dcera v 6 hodin.

luckylee
30. bře 2019

Syn ma presne 3 a vstava v 6-7:30h.Jak kdy.Pres den nespi a vecer usina kolem 21h.

kittyy17
30. bře 2019

V šest ráno je u nás v posteli, a rozhodně nevypadá špatně vyspany. Skáče po nás a dělá bordel 😂 v jedenáct je utahaný, dostane oběd, jde spát do cca 14, v osm večer už jde dobrovolně spát

dokument
30. bře 2019

Od narozeni, do dneska, je mu pet a ctvrt, 7:30

Jako iminko, tak do roku a pul chodil spavat 18:30 . Ted usne pozdeji, ale stale at jde kdy jde, tak v 7:30

normalnimatka
30. bře 2019

jak kdy. když to vezmu na zimní, přirozenej čas, někdy je období, kdy vstává kolem 7, někdy zas v 8. a chodí spát mezi 20-21 hodin. v létě asi vstává dřív, i když chodí spát dýl, má prostě víc energie celkově. a přes den nespí vůbec. to by usínal mnohem dýl večer.

a ty blbý přesuny času, toje taky věc.... už by to fakt mohli zrušit.

zuzajulie
1. dub 2019

Mne dneska vstala skoro v 7:30. Sic casovy posun, ale chtela jsem, aby sla spat normalne, nakonec az skoro v pul10. Predtim padla na hlavu, tak jsem ji pozorovala a ja jsem sama naspala prd :D ale hlavne ze je ok. O vikendu samozrejme bylo kolem paty, sesty a dneska by spala, tak ja pozde v praci...