V žádné školce nechtějí zapsat dítě. Poraďte

syraell
10. srp 2010

Ahoj,
Jakub (3) se děsně těšil od září do školky a co si budeme povídat - já se s novorozeným bráškou taky těšila na trochu klidu🙂 Bydlíme za Prahou - v Popovičkách, což je do Prahy 10 minut autem na Jižní Město. Sjezdili jsme mraky školek v okolí, zapsali se a samozřejmě nás všude odmítli - nejsme z jejich obce apod. V našem zapadákově si ale o školce můžeme nechat jenom zdát.
Prosím o jakékoliv tipy na předškolní péči za rozumnou cenu v téhle oblasti!
Moc díky!

berenika39
11. srp 2010

@syraell ahoj, bohužel moc neporadím, nicméně jsem v hodně podobné situaci. bydlíme kousíček (20min) od prahy, ale jiným směrem, do prahy dojíždíme za prací. moje představa že v petrových 2,5letech začnu 2 dny v týdnu pracovat už vzala za své. školka v okolí ani jedna s ani jedním volným místem, je jich tu dost, ale obsazeno, obsazeno...ty,co jsou, volné, stojí měsíčně 15 tisíc. v místě práce mi ho nevezmou, musí mít trvalé bydliště tam. začarovaný kruh.
takže problém stejný, ale jiná lokalita, můžu se tedy přidat? hledám v okolí praha východ, počernice,prosek.....

janikkulik
11. srp 2010

elitni-skolka.estranky chodil tam můj syn . spokojenost, nízká cena (teda oproti ostatním),vyráběli,pekli s dětma....

bertica.h
12. srp 2010

poradit neviem..len želám pevné nervy..nám konečne zobrali malú a v 5rokoch sa može tešit do školky..otras 😒