Vyšívané jmenovky - nemáte někdo tip na firmu?

collette
13. kvě 2012

Potřebuji synovi označit oblečení do školky. Vzhledem k tomu, že některé věci vyvářím, nažehlovací jmenovky a permafix nejsou vhodným řešením. Nemáte někdo tip na firmu, která je schopna vyšít jméno (a případně jednoduchou značku) na tenkou stuhu? To, co jsem našla na netu, nevyhovuje - nabízejí jednotlivé jmenovky, které jsou navíc obšité. Chtěla bych "šneka" stuhy a z něj stříhat dle potřeby.
Narazila jsem také na firmu, která nabízí potisk stuh jménem. Prý se to dá prát, ale nevím, jak potisk zvládá vysoké teploty. Ocením i zkušenosti s tímto označením.
Díky!

crca
13. kvě 2012

Jako by jsi mě napsala otázku z duše 😀 Když už opadl stres z toho,jestli je přijmou do školky,tak se my ulevilo,že je vzali,ale začínám řešit taky označení 😀 To,že mají mít podepsané botičky a trika a mikiny,tak budiž,ale jak mám podepsat ponožky,punčochy,kde není ani žádná cedulka....To není můj výmysl,mají to napsané oni 😀 Takže pokud někdo dá tip,budu taky ráda 😅

woozle26
6. zář 2012

Tak přesně takové vyšívané jmenovky, jaké popisuje Colette, jsem měla už před více než 30 lety, tenkrát jsem je ovšem dostala od tetičky z Francie. Teď jsem se na ně rozpomněla, když řeším označení no školky. Zatím jsem bohužel na žádnou firmu nenarazila 😒

limonada
10. led 2014

Používám bezva jmenovky, nažehlovací i samolepící - doporučuji.
Objednáš v e-shopu Štítky pro děti, www.stitkyprodeti.cz. A nakup si je se slevou 7% - slevový kód: 3Z91Y. 😉
Jsou hezké, můžeš si vybrat barvu i obrázek a nechat si na ně napsat jméno jak potřebuješ.

jirinazemanova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dalilu
3. srp 2016

Sice staré forum, ale já vyšívám na stuhu 🙂