Vzali vás do státní školky, nebo půjdete do soukromé?

adefree
5. dub 2012

Ahoj, chtěla jsem se vás optat, jak jste na tom se školkou? Vzali vás do státní nebo to budete řešit soukromou? Nás bohužel nevzali, tak jsme podali odvolání a budeme to zkoušet. Pro rozhodnutí jsem byla osobně a bylo nás celkem dost, co se nedostali.

tonica
13. dub 2012

Alti - pamatuji si te z lonska, resily jsme uplne stejny problem se skolkou. Nas taky nevzali a tak jsme dceru zapsali do soukrome. A letos jsme na tom zase stejne. Se soukromou jsme maximalne spokojeni. Ted stojime pred rozhodnutim, zda zkusit statni (preci jen ta cena je nekde jinde) nebo vsadit na spokojenost male, ale holt za vyssi financni obnos. Ty penize nejsou nezanedbatelne, tak babo rad....

alti
15. dub 2012

@tonica jo jo věčné problémy se školkou 🙂 Taky jsme spokojení se soukromou, ale řeším problém né na rok, jako minule, ale dlouhodobě. Pokud bych prcka i příští rok nechala v soukromé tak už na celé předškolní období a to když spočítám školné celkem je dost peněz, které může využít celá rodina jinak. ☹ Určitě by se mi líp rozhodovalo, kdyby jsme měli dobrou školku v místě, ale dle referencí tomu tak není proto tohle dilema. Do jiné státní se nedostaneme a tak rozhodování bude těžké a to né jen pro mně.... Držím pěsti ať se Vám podaří najít dobrý řešení! 😉

eleos
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adefree
autor
16. dub 2012

Tak to asi vypadá že půjdeme do soukromé.P.ředitelka řikala že nám dá kdyžtak vědět a že si máme ještě zavolat.Začíná shánět soukromou máte někdo nějaký typ??

misi78
17. dub 2012

Syn mel v breznu tri a statni jsme ani nezkouseli. Pro nas by to ani nebyla zadna vyhra. Pracuju dost dlouho takze jsme dali prcka do soukrome ktera ma otevreno az do sesti 🙂 Stoji jen 3500 takze super.

adefree
autor
17. dub 2012

@misi78 a můžu se optat odkud jste??? 🙂

misi78
17. dub 2012

@adefree z Olomouce

adefree
autor
18. dub 2012

Škoda že ne z Plzně...