Vztekání 8měsíčního miminka uprostřed noci

darinav
26. čer 2019

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se vztekáním 8měsíčního mimča? Vždy to začne v noci už druhý týden se pravidelně zbudí mezi pul 2 a 4 ráno, šíleně pláče vzteká se a kroutí se tak, že ho sotva v náručí udržim. To same v postýlce. Poslední týden mi odmítá v noci pit z prsa a večer před spaním normálně pije z prsa. Vypadá to jak kdyby ho něco bolelo a nebo měl zaražený prdy, zkusila jsem i sunar dneska tak uvidim. Už sem zoufalá a unavena z toho. Minulý týden sem byla na kontrole u dr a ta říkala, že je v pořádku. Dík za zkušenosti a rady Darča

adelka951
26. čer 2019

Můžou ho bolet zuby nebo brisko.

zmrzlinka
26. čer 2019

Tipla bych to na zuby a tohle počasí mu taky nepřidá..

verundice
26. čer 2019

@darinav To taky znám, hází sebou u toho skoro strašidelně a vlastně ani nevím zda je vzhůru.... Měl to můj starší syn, tak týden, pak to samo odeznělo. Zkoušela jsem ho uchovat nebo naopak jít na světlo a probrat.... Ale řekla bych, že nezabralo nic, samo to přešlo. Může to být růstový spurt nebo prostě vývoj mozku, občas když se třeba něco nového naučí, tak to pak takhle těžko zpracovávají

leniczka23
26. čer 2019

u nas tohle byly zuby..

ivular
27. čer 2019

Připomíná to noční děsy /můry (už si nepamatuji rozdíl mezi těmito dvěma). Ty jsou ale typické až tak kolem dvou let věku.

bayt
27. čer 2019

@darinav Nemůže mu být vedro? V tomto vedru syn občas nechce tolik kojit, protože se u toho ještě víc zapotí. Spí nahatý a i tak se dost potí (a to máme v bytě celkem příjemně). Někdy se v noci budil i skrze nemoc nebo zuby.

pavla_emma
27. čer 2019

Mám stejně starou dceru. A každý večer akorát před spaním dělá to samé. Úplně pláče až se vzteká do všeho bouchá chudák vykukuje jí totiž zoubek, takže u nás jsou to zuby.

dominionika
3. bře 2020

Mě se to teď děje s 15 denim miminem 🤷 taky nevím co mu je