Zajímáte se o pedagogiku Montessori? Plzeň a okolí

vanilka1
24. srp 2010

Ahoj holky, jsem z Plzně a mám ročního chlapečka. Začala jsem se zajímat o Montessori pedagogiku, ale v západních čechách jsem žádné MC nebo školku s tímto zaměřením nenašla. Proto se ptám touto cestou zda tu nebydlí ještě nějaká stejně "postižená" maminka.

lopka
13. zář 2010

Ahoj Vanilko
moje dcera ma 16 mesicu a snazim se ji podporovat v jejim vyvoji podle info montessori pedagogiky.
Jsme postizena montessori docela dost,udelala jsem si i dva kurzy a ted v rijnu jdu na dalsi.Zmenilo mi to uplne pohled na vychovu.

vanilka1
autor
14. zář 2010

Ahoj Lopko. Tak to ti závidím. V Plzni nic s Montessori není. Proto hledám touto cestou maminku, která by mi pomohla přejít od teorie k praxi.

lopka
14. zář 2010

U nas ted otevrely skolku a nasledne bude i skola.Je tady par nadsenych maminek,ktere se do toho pustily a zvou slovenskou dr.,ktera tady dela primo kurzy montessori pedagogiky.
Mam stesti ,ze mam kamosku,ktera je tim taky postizena a druzime nase deti spolecne.
Moc ti preji ,aby se nasla nejaka mamca z tveho okoli s timto zajmem,protoze je to fakt dobra vec.

vanilka1
autor
15. zář 2010

Děkuju. Snad se zadaří 🙂

mayte
8. led 2011

Ahoj, ja jsem take z Plzne a velmi se zajimam o montessori pedagogiku. Mam take rocniho chlapecka a jsem nestastna, ze v Plzni neni zadne centrum, kde by nabizely kurzy s montessori krouzkem.Budu rada,kdyz se pozname a budeme treba spolecne pro nase deti vymyslet monte aktivity.

vanilka1
autor
13. led 2011

Ahoj. To jsem moc ráda, že se někdo ozval. Malemu je sice mezitim již rok a pul, ale přesto Vás rádi uvidíme. Pošlu Ti kontakt na ID 😉

vanilka1
autor
14. led 2011

PS:taky mne mrzelo, že v Plzni nic neni a tak jsem se rozhodla od cervna otevřít školičku 😉

teamforever
4. črc 2011

Ahoj. Jsem mamka od dvou dětiček (2 a 3/4 a 20 měsíců) hledám spřízněné duše- maminky se zájmem o montessori pedagogiku. Vanilko, napiš prosím více informací o školičce...juchůůů 🙂

runetka
8. črc 2011

ahojte žesnký, mám 16 měs. chlapečka a doteď jsem se zajímala o waldorfskou pedagogiku - teď mi po pár letech přijela česká kámoška žijící v irsku, kde dělala v montessori školce a řekla mi o tom tolik zajímavých věcí - že jsem nelenila, hledám na netu a najednou vy 🙂 Pokud tady někdo rozjíždí školku, tak by to bylo skvělý - sice jsem teď našla na netu nějaký odkaz montessori školky v Plzni, bohužel kontakt na webovkách nelze otevřít :(
Pro vanilku - nevím, zda ten odkaz mš plzně je ta tvoje nová školka - pokud by jsi potřebovala někoho, kdy by ti tam šel dělat, tak ta kámoška se vrací na stálo do čech a bojí se, že tu nenajde práci - chce jít dál studovat montessori do prahy dálkově.... je možnost popř. nějakého spojení na tebe???

runetka
8. črc 2011

@vanilka1
ahoj vanilko, píšu o trošku níž, zda je možnost se s tebou nějak spojit - díky runet

vanilka1
autor
9. črc 2011

@teamforever
Ahoj. Poslala jsem ti info na ID. 🙂

kacenka86
31. srp 2011

Ahoj holky. Mam roční holčičku a moooc ráda bych s ní chodila na montessori kroužek. Mám kamarádku z Budějic a ta chodí s holčičkou od malinka a děsně se mi to líbí. Funguje tedy v plzni něco takového? 😉