ZŠ Praha 8, s malým počtem dětí, přítomn. spec. pedagoga

evulik13
2. pro 2011

Dobrý večer,
pro svého syna hledám školu,kde bude menší počet dětí ve třídě,je s řečí opožděn a je teď odkladák a kolektiv hodně dětí by nebyl dobrý(myslím kvůli tomu,že paní učitelka lépe zvládne méně dětí🙂)např.co církevní školy,prosím né soukromé
prosím o jakýkoliv postřeh

ludva
2. pro 2011

@evulik13 Ahoj, kolik děti ve třídě máš na mysli?
U nás ve škole je během první a druhé třídy kolem 24 dětí, ve třetí se děti dělí do dvou jazykových tříd a jedné nejazykové. V jazykových třídách je do 30 žáků, v nejazykové kolem 15. Mezi jazykovou a nejazykovou třídou, je rozdíl jen ten, že jazykovka jede trošku rychleji a od šestky má povinnou ještě něminu. S tou začíná nejazykovka v osmičce.

Jinak dobré reference jsou i na ZŠ Na Slovance 😉

evulik13
autor
3. pro 2011

Ahoj,
díky za odpověď,mám na mysli tak kolem 12-16dětmi,jakou školu máš na mysli?
děkuji

ludva
4. pro 2011

@evulik13 Chodíme na Žernoseckou 🙂
Na Proseku je soukromá škola, kde je ve třídě takhle málo žáků, ale cenu netuším.... Jde taky o to, co ve vyšších třídách, že? A co nějaká škola s logopedickým zaměřením? Teda netuším, jestli taková existuje.... Možná se zeptat v nějakém Dyscetru? Tam mají, myslím, přehled o školách, jak jsou na tom (reference).

evulik13
autor
4. pro 2011

Díky moc,já tak nějak vyseparovala zš,kde se učí cizí jazyk od první třídy a zůstala mi zš Slovanka,ústavní,Hovorčovická,Mazurská,U školské zahrady,Libčická,Šutka .Na té Žernosecké se učí od první třídy a to by mu motalo hlavu.
jinak loni jsme byla rozhodnuta,že dám syna do log.školy Dona Bosca,ale dost se zlepšil a tak bych ho dala do normální,hlavně aby tam bylo méně dětí a osvícený učitel🙂)
na soukromou určitě né,peníze na ni fakt nemáme a ani bych ji nechtěla
díky moc