• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hledám kamarádku maminku z Prahy Uhřiněves. Najdu?

12. října 2013 
Ahoj všem maminkám co bydlí v Uhřiněvsi a okolí. Jmenuji se Světlana a mám 4 měsíční Karolínku. Do Uhříněvse jsem se přestěhovala nedávno, proto nikoho tady neznám. Chtěla bych tady najít nějaké kámošky pro sebe a pro svou holčičku. Je nám smutno!!!!! Chodíme s kočárkem sami a to nás nebaví. Nemáme si s kým popovídat. Kdo to má stejně ozvěte se. Čau.
3. lis 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooj já jsem z Uhříněvse :slight_smile: jsem teda teprve těhotná ale můžem zajít na kávičku :slight_smile: a můžeme vzít Aůlenku taky je na Koníkovi ta má 2měsíčního chlapečka :grinning:
3. lis 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vitám tě Terko :slight_smile: Ráda se s tebou seznámim,a podělim o svoje zažitky v těhotenstvi a při porodu :wink: jezdime na procházky s Kajkou každy den.Aš se ti to bude hodit mužem se sejit na Novém Naměsti. :grinning: zatím ahojky.
3. lis 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně ráda s váma vyrazim :grinning: zatim pa Světlanko určitě ti písnu :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj, jsem z Dubce- coby kamenem dohodil :grinning:
7. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky zuzka jsem ráda že jses ozvala.někdy vyrazíme.musime to domluvit,ráda se sejdu.pa
7. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzko :slight_smile: to je opravdu za rohem :grinning: stejně jak je ten svět malej co? :slight_smile:
10. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak kde jste kdo? :frowning2:
Ahoj Tera jak roste břiško? Kdy se sejdem?a chodim na prochzky každy den. :slight_smile:
Zuzka ahoj vem Adamka a hura za náma
3. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak joooo, pristi tyden, oki?kam vyrazime? :wink:
3. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NEJLIP JE NA ČERSTVEM VZDUCHU.TAK SI UDĚLAME PROCHÁZKU HLAVNĚ AT NE SNĚŽI :wink: SEJIT SE MUŽEME U NAS NA NAMĚSTI PO OBĚDĚ VE STŘEDU?A PAK SE UVIDI KAM SE PUJDE :grinning:
3. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PŘIDA SE K NÁM NĚKDO?
3. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem taky z Uhříněvsi, bydlím v Romanci II a mám 3měsíční holčičku. Ráda bych se přidala, pokud budete mít sraz, dejte mi vědět. Díky!
10. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak žádný sraz?
27. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bride Ahoj, já bydlím v Uhříněvsi u školky, můžeme někdy vyjet s kočárky :slight_smile:
12. srp 2010 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Skúsim tému obnoviť. Sme tu noví a hľadáme kamarátov. Slečna má skoro 4roky a mladý pán 5 mesiacov :slight_smile: poradte nejaké miesto kde chodíte s deťmi nech sa aj my s niekym zoznamime. Bývame na Vlárskej.
@lendam
@bride
@princessa
@zuzka11
@tera87
15. kvě 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Já bydlím u školky Za Nadýmačem. Chodíme kolem rybníka a k závorám a pak na hřiště. Lenka
15. kvě 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ludka77
@lendam ahoooj já bydlim u Metranzu :slight_smile:
16. kvě 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tera87 to vidím z okna :slight_smile: a kde sa chodíte hrať?
16. kvě 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ludka77 většinou na ulici před barák...bohužel tady hřiště neni žádný pořádny ...ale máme v ulici plno dětí tak se tady všichni scházíme :slight_smile:
16. kvě 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tera87 @ludka77 @lendam Ahoj holky, my se teprve do Uhříněvsi budeme stěhovat (jak staví ty nové bytovky vedle ulice V Bytovkách). Doufám, že do Vánoc bychom už mohli bydlet. A teď jsem zřejmě i těhotná (ještě čekám na potvrzení od lékaře) a miminko by se mělo tedy narodit v březnu. Nikoho tam neznáme, takže budu vděčná za každou dobrou duši, která by mi pak mohla poradit (dětský lékař, školky, hřiště, dětské centrum apod)
21. črc 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krejci1510 ahoj, ráda ti poradím, žiju tu od narození. chceš telefon? L.
27. črc 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendam Ahoj, prosím tě, měla bych dotaz. Potřebovala bych doporučit nějakého dobrého pediatra v Uhříněvsi, který by nás vzal. Jsem teprve ve 4. měsíci, ale teď jsem se dozvěděla, že někde se musí hlásit o registraci i půl roku předem. Předem moc moc děkuju.
12. říj 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím k Mudr Hálové do Lékařského domu. Nevím, zda bere, dojdi se tam poptat. Nebo tel. Najdeš na www.praha22.cz
12. říj 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek