• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - 84kajda

7. ledna 2011 
:slight_smile: jmenuju se Kateřina, bydlím s manželem v Dobřichovicích za Prahou. Marně čekáme na miminko, ale věřím, že v Podolí nám pomůžou.
5. led 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@84kajda vítej tady mezi náma :dizzy_face: ...budem držet palečky ať si mimísek brzy najde cestu k vám :dizzy_face:
5. led 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
děkuju! V to doufám :wink: .
5. led 2011 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme teda s početím, neměly problémy, ale ve svém okolí mám pár maminek, co to neměly jednoduché, ale nepřestaly doufat a letos se všem narodí mimísci :wink: takže nepřestávát doufat :slight_smile:
5. led 2011 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@winii jasný :wink: , děkuju za podporu, potřebuju ji jako sůl :slight_smile: . Mám okolo sebe kamarádky,které už mají aspoň 1 dítě a my nic. Hrozně se na něj těším a tim víc mě to trápí. Dělám ve zdravotnictví, už bych se viděla doma nejradši :grinning: ...začíná to tam být k nevydržení...zvlášť noční směny ,kdy sloužíme v jedné. Mám toho po krk.
5. led 2011 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@84kajda není vůbec zač :wink: od toho tu jsme aby jsme se vzájmně podporovali
tak to vůbec nezávidím ty noční směny,ikdyž já je teda teďka mám s tou naší, lezou nám zuby a to je očistec, malá to špatně snáší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já před těhu taky dělala občas noční a vadily mi dost, někdo si je vychvaloval mě to vždycky tak neutíkalo jsem nevěřila, že noc může být tak dlouhá :grinning:
5. led 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@winii no to jo....někdy je to utrpení, sledovat ty hodiny, kdy padne 6.00 a přijde střídání stráží :wink: i když se kryjeme ještě do 7 hodin. A navíc,když se něco děje, tak v 1 osobě to taky není zrovna příjemný. Njn, práce :confounded: . Chápu, s děckem taky žádné extra vyspáváníčko není, ale radši budu 10 x vstávat k milovanýmu mimču, než 25x chodit po zmatených pacoších :grinning:
5. led 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@84kajda :grinning: takže se taky občas nenudíš v práci, nahánět pacoše :grinning: , ale vím, že to není lehká práce, kámoška dělá na interně a teda jako a vůbec nezavidím, spíš obdivuju, někdo to dělat musí a ještě jim to ani pořádně nezaplatí

to jo k miminku se vstává jinak :wink:
5. led 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:slight_smile: to tedy ne. Tak snad nám to dobře dopadne a brzo se tu budu moct pochlubit // :wink: . Uvidíme, co nám řeknou na dalším pohovoru. Něco povídal o té inseminaci, pak eventuelně umělé.
5. led 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak jak se máme dneska, my zase měli noc na prd, zuby jedny bláznivý :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....určitě se dočkáte a dávej vědět jak pokračujete budu na vás myslet :wink:
6. led 2011 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Kačko, přeju Vám hodně štěstíčka, ono se to povede...taky nám to nešlo rok, a pak jednoho dne šup..a bylo to:slight_smile: jinak do Dobřichovic se chceme zrovna stěhovat:slight_smile:
6. led 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@84kajda ahojky, my se taky už přes rok a půl snažíme o mimčo, a taky to nejde.. :frowning2: no už jsme byli i v tom gennetu v Praze, bylo nám řečeno , že jsme oba zdraví...no tak uvidíme ještě zkoušíme normálně, a v červenci bychom zašli na to IUičko..
6. led 2011 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@vanesska2010 jejdaa...tak třeba budeme sousedky :wink:
6. led 2011 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kive76 ahoj, no, je to těžké. Sama jsem zvědavá, co řeknou nám. Zatím také gynekolog na nic nepřišel, tak tady snad se dozvíme víc a doufám, že to bude jen banalita....jak mě řekla nová gynekoložka, že si to myslí. Njn, je to boj :unamused:
6. led 2011 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@84kajda držím palečky, at se brzo zadaří :slight_smile:
7. led 2011 v 06:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@84kajda ahojky...my jsme čekali na miminko 12 let a ještě 3 měsíce a taky se konečně dočkáme, takže přeju hodně moc štěstíčka a hlavně to nevzdávat, protože to pak opravdu stojí za to a za sebe můžu říct, že po strachu z každého UTZ, jestli je všechno v pořádku, když se mimísek hýbe, tak jsem nejšťastnější ženská pod sluncem a jsem vděčná za každou bolest, která je spojená s těhotenstvím a hlavně, rázem je těch 12 let pláče a beznaděje pryč a to přeju opravdu všem :dizzy_face: Hlavně věřit a nevzdávat to, ikdyž už si kolikrát člověk myslí, že nemůže dál, tak může ještě 2x tolik :slight_smile:
7. led 2011 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bellka no tak to nemam co říct...12 let...uffff. Ale o to opravdu víc si toho miminka člověk váží :wink: . Držím palce, ať je vše o.k. !!!!!! :slight_smile:
7. led 2011 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek