• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - adelka_apolenka

21. února 2013 
Krásný den,
v poslední době věnuji dost času pročítání internetových diskuzí na téma otěhotnění, proto jsem si řekla, že je na čase se do některé připojit. :slight_smile: Jsem mladá dívčina, která by ráda dala život novému človíčkovi. Mám čtyři roky přítele, stejně tak dlouho ale řeším vleklé gynekologické trable, které nám znepřjemňují život. V 18ti letech jsem podstoupila konizaci děložního čípku, chvíli nato jsem se seznámila s endometriozou. Jsem rok po druhé laparoskopii a odmítám, aby do mého těla bylo dále řezáno a stejně tak ho nechci zamořovat hormony a antikoncepcí. Léčím se přírodní cestou - akupunkturou, nyní 2 dny Gynexem, o kterém jsem si na této stránce hodně zjistila, vařím si bylinný čaj (říkám mu endometriozičkový) a hlavně se snažím žít klidným a spokojeným životem. Moc ráda bych přišla do jiného stavu a tak bych se zde ráda s ostatními poradila a případně i mileráda podělila o zkušenosti, které mám. A že jich není málo. :slight_smile:
21. únor 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, myslím že přírodní léčba je super, ale někdy se to neobejde bez medicíny.Myslím tím podporu otěhotnění pomocí hormonálních přípravků..., co na to tvůj gynekolog?
21. únor 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek