• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - agnes1

23. září 2011 
Ahoj všem,

30.6.2011 se nám narodilo první miminko, syn Oliver. Je to náš šikula a dělá nám velkou radost.
Na stránky jsem se zaregistrovala na doporučení kamarádky, která zde již delší dobu nakupuje a prodává.
Myslím, že každá z nás by chtěla pro své miminko jen a jen to nejlepší, ale bohuže nakupovat vše nové je opravdu velmi nákladné.
S nákupem "použitého zboží" nemám problém, protože sama už taky vím, jak dlouho nám oblečky vydrží a co pak s nima.. :slight_smile:

Všem přeji ať Vám miminka dobře prospívají a dělají nám jenom radost
Danča
22. zář 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dančo,

taky máme doma první miminko (Barborka narozena 19.4.2011), i když už pomalu můžu říct, že je to velká slečna, protože čas letí jak splašený.
Na tyto stránky jsem se dostala úplně náhodou, protože jsem tento týden hledala, kde bych za dobrou cenu mohla něco pro malou koupit a už jsem tady byla. Musím s Tebou souhlasit, že bych pro malou chtěla jen to nejlepší :slight_smile:
22. zář 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnes1 Ahoj Dančo, vítej na MK, stránce plné rad, tipů a zkušeností :slight_smile: Doufám, že zde najdeš spoustu fajn věciček pro svého malého šikulu a kdyby jsi cokoli potřebovala, neváhej a ozvi se mi :slight_smile:
23. zář 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek