• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - ajulka88

21. března 2012 
Ahoj, jmenuji se Andrea, je mi 23 let. Minulý týden mi paní doktorka řekla, že jsem ve 4.týdnu těhotenství, nasadila mi Utrogestan, protože stále špiním. Včera jsem byla v nemocnici na pohotovosti, protože mě ostře bolelo břicho, paní doktorka mi řekla, že gestační váček je velký 11mm, což odpovídá 6tt, ale že zárodek není patrný. Prý musím čekat.. . Když opomenu to, jak se tvářila, připravila mě svým chováním atd. téměř o všechny naděje. Psala jsem ještě večer do jedné z těch poraden po internetu a pan doktor mi odpověděl, že při 11mm, což odpovídá 6tt už by plod rozhodně měl být vidět. Tak od včerejška brečím. Tady bych asi ráda našla možná slaboučkou naději, jestli jste někdo neprožil něco takového a nedopadlo to nakonec přeci jen dobře.. .
14. bře 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulka88 Ahoj Andreo, vítej mezi námi na MK, stránce plné rad, tipů a dobré atmosféry! Držím ti moc palce, ať vše dopadne dobře a najdeš si tady někoho na povídání :slight_smile: Věřím, že se ti u nás bude líbit a kdyby jsi cokoli potřebovala, dej mi vědět. J*
15. bře 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andreo,
vítej mezi námi..přeji aby se ti tu líbilo a našla vše co potřebuješ. Jsem tu také krátce, a je to tu moc fajn :wink:
Musíš věřit a uvidíš, že vše bude v pořádku...doktoři taky nejsou vševědoucí, co mě napovídali za nesmysly a dnes mám skoro 3 letou zdravou holčičku :wink: . Naději určitě máš a myslím, že to bude vše o.k., zbytečně se nestresuj :slight_smile: . To, že jedna doktorka nic neviděla, ještě nemusí VŮBEC nic znamenat !!!
21. bře 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek