• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - akatla79

22. února 2013 
Zdravím všechny snažilky a maminky :slight_smile: jak začít ...na stránky modrého koníka chodím už asi rok ..., ale zatím jsem neměla odvahu se zaregistrovat .. až dnes ... opět na mě totiž padla depka ...z našeho snažení o mimi, které se stále nedaří :frowning2:

Ráda bych tady popovídala s holkama, slečnama ...,ale i s maminkama, které měli stejný problém ( a utěšili mě řečima, že se to povede :slight_smile: )

O miminko se snažíme rok a půl ( vím že to není zase taková doba, některé jste se snažili určitě dýl ) , ale prostě .. znát to .. všude kolem se rodí miminka, samé mamiky s kočárkama... no co budu povídat ... rozbrečí mě snad každý prcek, nebo každá šťastná maminka, která objevila // ...

Je to 14 dní co jsme se dozvěděli ( po laparoskopii ) že musíme podstoupit umělé oplodnění ..., tak nějak mě to srazilo ..,ale doufáme, že se to povede :slight_smile:
Budu tedy ráda, když mě písnete, jaké máte zkušenosti s umělým oplodněním .... ( kdyby byl někdo v Brně, či Zlíně ... prosím o reference ...rozmýšlíme kam budeme jezdit )

Přeji krásný den všem

:slight_smile:
30. led 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akatla79 Ahoj Akatlo, vítám tě mezi námi na MK a držím ti moc palce, aby vše dopadlo přesně tak jak si představuješ :wink: Je nás tady opravdu dost, kdo má s UO nějaké zkušenosti, a tak si myslím, že se dokážeme navzájem velmi dobře podržet! :wink: Věřím, že brzy i ty budeš mít na testu //! Opatruj se a kdyby cokoli, ozvi se mi. J.
14. únor 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, děkuji za uvítání .... mno snad se brzy dočkáme // ....ikdyž výsledky nejsou nějak nadvakrát pozivitvní :frowning2: , ale doufáme :slight_smile: Hezký den
22. únor 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek