• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - akinorevavokzer

21. února 2013 
ahojky, na koníka jsem narazila náhodou, když jsem hledala info o těhotenství. Jsem teprve na začátku, ale bude to pro mě první miminko, tak mě zajímá úplně všechno :slight_smile: moc se mi tady líbí tak jsem se rozhodla k vám zaregistrovat :slight_smile:
takže trochu něco o mě: žiji v bytečku s přítelem, ráda sportuju (závodně volejbal), peču dorty a miluju zvířátka. Mám doma pejska Charlieho. Je to jack russel terier takže je hodně temperamentní. Tak to je asi tak všechno :slight_smile:
19. únor 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, vítám Tě tady, já jsem už byla zaregistrovaná před svatbou na podobné stránce www.beremese.cz a pak jsem volně přešla tady na koníka... Jsem taky v 8. týdnu..a čeká mě odběr krve a screening a co Tebe? :wink:
19. únor 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paja424 Ahojky, jdu dneska k doktorovi a vim že mi bude dělat UTZ, protože minule jsme ještě neviděli srdíčko.. Byla jsem tam v 6 týdnu. Trochu se bojím, aby všechno bylo v pořádku. Krev mi ještě nebrali a ani mi o ní neříkali, ale tak třeba mi jí vezmou dneska. Kdy jdeš na kontrolu?
20. únor 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mě bylo taky srdíčko vidět až při druhé kontrole, kdy jsem byla 7+4. Krev mi zatím taky nebrali. Jdu 4.3. na odběr krve do nemocnice a 22.3. tam jdu na screening. a mezitím 7.3. jdu ke svoji dr. a tam mi taky prý budou brát krev a dostanu těhot. průkazku :slight_smile:
21. únor 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek