• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - alysia

9. listopadu 2011 
Ahoj vsem,registrovala jsem se na tyto stranky, jelikoz nemohu nikde najit odpoved na sve otazky a zde vidim, ze je tu opravdu velky zastup lidicek, co radi nabidnou svou zkusenost a nepisi o nesmyslech jako jinde. Mam holcicku, zaciname ukrajovat ze tretiho mesice. Meli jsme problemy se zvracenim a mala nepribirala, tak jak by mela. Skoncilo to az ctrnactidenni hospitalizaci v nemocnici, kde jsme prevedli malou na umelou stranu. Mame Neocate, coz je jen na predpis a na vysledky testu vlastne jeste porad cekame. Ted kdyz krmime a konecne jsme se vzpamatovaly obe z hospitalizace, zacala mit mala takovy jeden zlozvyk, ktery nemela. A to je dudlik.nejprve jsem myslela, ze to zvladneme bez nej, ale tim, ze jsme mely takove problemy, ke kterym se pak pridaly i brisni koliky jsem dudlik dala, a taky nam to bylo dopouceno kvuli zvraceni. Vse bylo v pohode. Je to tak tyden, zacala mala vice ovladt rucky a vystrkuje si dudlik s pusinky a zacina si tam strkat rucicky a cumlat si je. To se ji ne vzdy povede a zacne kvicet. Spise me trapi,ale usinani, kdyz ma dudel usne behem par vterin, jenze pak prijdou na radu machajici rucky a dudlik je venku a jsme vzhuru, takze ji dudlik dame a ona je do par vterin tuha, jenze to se za par minut opakuje, takze se vlastne budi sama.potom tedy stoji jeden z nas u postylky a opatrne pres deku ji drzime ruky, nez usne tvrdeji, ale i tak se sem tam vzbudi. Je fakt, ze pak spi klidne ctyri hod nekdy i vice, ale ke konci toho cyklu zase prijde na radu dudlik a nebo ji nad ranem zacnou budit prdiky. Spi jeste v zavinovacce, ale rucky si z ni stejne vzdy vytahne a svazani plenou, jako v porodnici se ji fakt nelibi, to se tak dlouho mrni az si je stejne uvolni nebo se zacne vztekat.vim, ze je jeste malinka, na nejake odnaucovaci metody, ale trapi me, ze sama sebe budi. Pokud mate zkusenost poradte. Diky moc.
7. lis 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alysia Ahoj, vítám Tě mezi námi na MK :slight_smile: Vzhledem k tomu, že je tady opravdu mnoho diskuzí a otázek ve fóru, tak určitě najdeš rady a odpovědi na tvé otázky :slight_smile: Zkus projít naše fórum a do vyhledávače si najít vše, co se pojí s tvými starostmi a otázkami. Přeji krásný den :slight_smile:
9. lis 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek