• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - amanda33

3. února 2013 
Dobrý den všem, jsem dnes večer zoufalá maminka, protože si neumím poradit se závažnou situací, kterou jsem dnes nervově nezvládla :frowning2: Neumím tu založit otázku, asi jsem nějak mimo, omlouvám se. Má 3 letá dcera znenadání 10 dní nechce, abych ji myla intimní partie, doted s tím nikdy nebyl žádný problém. O vánocích měla zánet močového měchýře a zánět v pochvě z toho, že si utřela zadeček sama a ještě k tomu směrem do pochvy moc pak trpěla, křičela při koupání i čůraní.. Pak to měsíc probíhalo v pořádku a najednou ze dne na den to vůbec nejde, má nožičky křečovitě u sebe, je histerická, řve v amoku, vůbec ji nepoznávám, nepomáhá ani domluva, ani legrace, ani vysvětlování, ani přísnost, ani odměny ani to, když ji nechám 2 dny aby si ji myla sama. Ptala jsem se jí jestli jí to bolí, nebo proč jí to vadí, říká že si jí chce mýt sama a místo odpovědi opakuje že mě má ráda. Bojím se hodně že zase dostane nějaký zánět, nechápu proč se to děje a ona mi neřekne proč nechce abych ji myla, jsem zoufalá, 2x už mi i ruply nervy a křičela jsem na ní at se uklidní, že jí nic nedělám a at už toho nechá, že to není normální, jednou jsem jí v tom jejím amoku i naplácala, je to neomluvitelné, vím, mám už nervy na pochodu, mám dvě děti a rok jsem nevyšla z domu bez nich, měla bych to zvládat a umět řešit, ale neumím to Přeci tohle není normální, čím to je? proč to nejde? nemá nějaký psychický problém, nebo dokonce problém ve vztahu ke mě? jinak si hrajeme, smějeme se, komunikujeme skvěle, jsem opravdu moc moc bezradná, zoufalá a nevím vůbec jak to vyřešit. Bráškovi je 14 měsíců, žárlivost to taky není, je to konkrétní strach z mytí intimních partií... :( prosím poradte. děkuji.
30. led 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amando,hlavně klid.Ty určitě nejsi psychicky labilní, jen bezradná z poněkud nešťastné situace. Co si zkusit s malou sednout a vysvětlit jí to pomaličku, že už není třeba se bát, vzít třeba do vany panenku...umýt nejdřív panenku a potom malou....třeba i s její pomocí. Určitě je to tím zánětem, má psychický blok. Znám to z jiné strany...Davídek byl na operaci, pak mu uvolňovali předkožku a hrozně dlouho si nenechal na šulinka sáhnout. Pak jsem právě brala do vany jeho oblíbenou hračku, umývali jsme ji spolu, ukazovala jsem jako že jí (té hračce) přetahuju šulinka, že nepláče a je hodný, pak jsem ho pohladila a dala odměnu. Chce to trpělivost a klid,bude to dobré :wink:
1. únor 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dekuju :slight_smile:
3. únor 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek