• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - amelia_b

4. prosince 2012 
Ahojky:slight_smile: Jmenuji se Lucka a je mi 22 let:slight_smile: Jsem v 16tt a čekáme holčičku :slight_smile: Zatím nevíme , jak se bude jmenovat, ale za to už víme, že ji budem milovat :slight_smile: Koníka mi doporučila Kamarádka .. tak snad to tu bude tak moc fajn jak popisovala:slight_smile: Budu se těšit na všechny maminky, snažilky a prostě všechny:slight_smile:
23. lis 2012 ve 20:34  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Luci.Konečně někdo trochu k mému věku , je mi 24 let, jsem ve 13.týdnu a termín mám na začátku června :wink: Ráda byh si dopisovala s někým kdo je na tom stejně jako já,ikdyž ty jseš už trochu napřed,ale nevadí :slight_smile:Jak si užíváš těhotenství?
24. lis 2012 v 10:07  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@anetahos užívám si ho parádně , strašně se na maličkou těším:slight_smile: a co Ty, jak užíváš miminečka v bříšku ?
4. pro 2012 ve 14:27  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek