• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - andreajkab

13. února 2013 
Ahojky všem :slight_smile: Jmenuji se Andrea ,je mi 27 let a čekáme první miminko :slight_smile: Náhodou jsme natrefila na tyto stránky atak jsme tady pro pár rad,a taky pro drbání a podobně :slight_smile:
11. únor 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Andrej, koukám, že se jmenujeme stejně, jsme zhruba ve stejném týdnu a na tyto stránky jsme narazili náhodou, to je fakt dobrý! :grinning: Jen mě bude 27 až za 2 měsíce. :wink:
11. únor 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je pěkná náhoda teda :wink:
11. únor 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andynka86 Ahojky Andrej,to je pěkná náhoda teda :wink:
11. únor 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andreajkab Odkud jsi? :slight_smile:
12. únor 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andynka86 Ahojky Andy,jsme z Frýdku -Místku :slight_smile: A ty?
12. únor 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak to je pěkně z ruky! :confounded: škoda, jsem si říkala, že bych měla nějakou maminu poblíž na pokec a ono to je přes celou republiku. :D Já jsem z Chocně - Pardubický kraj.
@andreajkab
12. únor 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andynka86 No to je opravdu hodně z ruky :frowning2: snad na někoho natrefíš někde blíže :slight_smile:
12. únor 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreajkab No, snad jo. :D jak se jinak cítíš? Chodíš do práce? Já chodím do práce, ale po ránu mi začíná být špatně, tak se děsím, abych nemusela zůstat doma. :frowning2: A taky chodím plavat. teď jsem tady četla článek od holčiny, jak je hrozně vypsychovaná. aby bylo vše v pořádku, tak se snažím přujít na jiné myšlenky. :grinning:
13. únor 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek