• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - andrejkonellis

8. prosince 2011 
Ahojte,
jsem tady nová a registrovala jsem se protože se s manželem snažíme o miminko...Při hledání diskuzí o prvních příznacích tehu. a jiných, mně nejvíc oslovili diskuze právně tady...je to tu moc hezké.
Jinak bydlíme kousek od Brna, manžel je "brňák" já pocházím ze Slovenska, proto prosím o prominutí, pokud udělám gramatickou chybu :sweat_smile:

A jak jsme na tom? Před 2 měsíci mi doktorka zjistila slabší zánět ledviny, pak se k tomu přidal zánět pochvy...což mně docela překvapilo, protože na sebe dávám pozor, dobře se oblékám a nevystavuji rizikům. Ale za 5 týdnů jsem byla OK. Naše snažení přerušili... No tento měsíc jsme se "měli rádi" den před ovu. a den po ovu. Pár dní na to mi bylo těžko, jako lehký náběh na zvracení...Mám "tlak" v podbřišku, nebo spíš i kolem pupku a jsem taková...nevím jiná....Mno...tak se nemůžu dočkat až bude 20.12.. Měla bych dostat MS...doufám, že nepříjde a my budeme mít nejhezčí dáreček pod stromeček - pozitivní test :grinning: A pokud nebude, tak budu vědět, že si můžu dát vánoční punč :sunglasses:
8. pro 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkonellis Ahoj, vítej na MK! :slight_smile: Jsem ráda, že se ti mezi námi líbí a doufám, že tomu bude tak i nadále. Držím moc palce, aby jsi ten punč nakonec nemohla :wink: Kdyby jsi cokoli potřebovala, klidně se mi ozvi. Ráda ti pomohu, poradím, jak budu moci - ostatně jako každý na této stránce. Měj se hezky!
8. pro 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek