• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - andynka86

5. února 2013 
Ahojky všechny těhulky i maminky. :slight_smile: Jsem v neočekávaném očekávání. :wink: Toto je mé první těhotenství a jediné, co si přeji je, aby bylo vše v pořádku. přeji vám všem hodně štěstí. :sweat_smile:
4. únor 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
blahopřeji a přeji hodně štěstíčka celé rodince :slight_smile:
4. únor 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji. Přeji ať se ti to posdaří. :slight_smile:
4. únor 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vítej..taky jsem byla neočekávaně v očekávání :slight_smile:
4. únor 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kataol No, vidíš a teď jsi spokojenou maminou. Ale já to zatím prožívám jak puberťačka, ze všeho jsem vystresovaná, od začátku mě pobolívá v podbřišku, občas špiním a k lékaři jsem objednaná až příští týden... Asi se zblázním strachem a to jsem ani neplánovala, že to přijde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andynka86 prosím, prosím, není tu mezi námi nějaká těhulka z Chocně, Vysokého Mýta a okolí?? :sweat_smile:
5. únor 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andynka86 v klidu, já jsem si ani za těch devět měsíců nezvykla, že budu matkou a trvalo mi další tři po porodu, než jsem se s tím fakt ztotožnila :grinning: do té doby to bylo takové poznávání se s mimčem, trochu jsem to brala jako povinnost a když jsem ji porodila, jediné, co mě zajímalo, že mě už nic nebolí po osmi hodinách...u mě to nebylo takové to prožívání jak u holek, co to všechno plánujou, i když jsem taky ujížděla na nakupování všeho možného, čelta jsem na netu, v knížkách a tak, akorát do toho hlodaly ty myšlenky, že jsem to přece jen plánovala o dva tři roky později.. první měsíce byly zvláštní, i proto,že se s tím musel ztotožnit přítel a tak nějak nechápal, že o tom potřebuju s ním mluvit, pak už začal dávat najevo tu radost a plánovat, druhý trimestr byl perfektní, třetí trimestr záhul...užiješ si to stejně jako já s tím počasím, já porodila v září, konec těhu v těch největších vedrech, takže hodně zdaru, není to nic jednoduchého, doufám, že máš chlapa, co vydrží nějaké nářky a špatné nálady :grinning:
5. únor 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andynka86 jo a neboj, špinění je ok, můžeš mít i teplotu a pokud se ti stane, že budeš dva dny v kuse zvracet, nemusíš kvůli tomu běžet k doktorovi jako já :grinning: tam mi řekli, že mimčo tím nestrádá, že mi krade moje živiny a tím pádem strádám já, takže nemusím mít strach, že když dva dny zvracím, že mimčo nemá co jíst :grinning:
5. únor 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem teprve hodně na začátku a naštěstí zatím nezvracím, jsem jen lehce unavená a bolí mě to břicho. :( Až na to břicho a občasné špinění se cítím dobře, jako kdyby mi nic nebylo. :D I když jsme to úplně neplánovali moc si přeju aby bylo vše v pořádku a malé bylo zdravé.... Ale to si asi přeje každá maminka, viď? Když člověk poslouchá ty těhotné, tak mu tato věta zní jako klišé, ale když je pak v té situaci, tak si nepřeje nic jiného... :sunglasses:
5. únor 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek