• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - andysebesta

30. ledna 2012 
Zdravim vsechny maminky,jmenuju se Andrea a od jedne kamaradky z porodnice jsem se dozvedela o tehle strance.Registrovala jsem se s tim, ze to tady omrknu a uvidi se.Dost se mi tu zalibilo.Uz jsme tady na bazarku koupili starsimu synkovi detske kolo k narozeninam.A co si od toho slibuju?Asi to, ze bych tu mohla najit nejake kamaradky nebo aspon nekoho na pokec.Po porodu Matyska jsme se prestehovali z Jicina na okraj Nachoda, je mi tu smutno.Jsme tu uz dva roky a 4mesice a ja tu nikoho nezmam.V podstate nemam sanci nekoho poznat.Jsme uplne odriznuty od okoli, manzel je ridic z povolani, takze jsem s klukama porad sama.S tim, ze jsme se nemeli stehovat z Jicina uz nic neudelam, nevratim cas abych napravila chybu.Ale byla bych rada aspon za nejakou spriznenou dusi.Kdyz uz ne na kocarkovani(mame ted 5ti mesicniho synka Mikulaska), tak aspon na napsani par radku a nejakou konverzaci.No, mela jsem se predstavit, ale kdyz to tak ctu, tak jsem si spis postezovala a vypovidala se.Povolanim jsem diplomovany farmaceuticky asistent, takze po materske nastoupim zpet do lekarny.Teda po materske, chtela bych jeste jedno miminko a manzel se dusuje, ze do tretice uz to bude holcicka-jeho princeznicka Sarinka:slight_smile:))
27. led 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysebesta Ahoj, vítejte na MK mezi námi! :slight_smile: Doufám, že se Vám do třetice zadaří s tou vysněnou holčičkou a věřím, že si brzy najdeš mezi námi někoho na povídání :slight_smile: Přeji ti krásný den a kdyby něco, napiš mi. :wink:
30. led 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek