• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - anmari

27. prosince 2010 
Ahoj som tu nová. Volám sa Annamaria mám 39 rokov , dvoch synov (17 a 15 ) a malú dcérku 22 mesačnú. Mám v rodine trošku problémy so starším synom a tak som si myslela že sa s tým niekomu zverím a že sa nájde niekto kto mi pomôže
26. pro 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anmari zdravím...jsem Jarča...bratr má taktéž problémy se synem 13 let..krádeže atd..ach jo :confounded:
26. pro 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj .môj syn nielenže kradne , ale chodí poza školu ,pije , fajčí a keĎ sa s ním rozprávam aby si uvedomil čo robí, tak cítim ,že ma vôbec nepočúva .prikyvuje len hlavou ale viem že , len čo vyjde z domu , tak to všetko robí zas.
27. pro 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja si myslim, ze sa jedna o dost zavazne problemy, za ktorymi sa skryvaju vacsinou ine problemy... a preto by to bolo na dlhsi rozhovor. Takze by si to mala riesit s pomocou dobreho psychologa. Skus sa spytat vo svojom okoli na nejake referencie.
Zo skusenosti Ti len odporucim, aby si to riesila cim skor... a este nez dosiahne 18 rokov. Drzim palce. :wink:
27. pro 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anmari Ahoj, nemůžu ti poradit jako matka, ale rozhodně ti držím palce, ať se syn srovná no a snad tě trochu utěší, že já mezi těmi 17-20 lety jsem byla taky pěkné kvítko, za školu jsem taky chodila no proběhly i horší věci, ale nakonec mě to tak nějak přešlo samo, došlo mi, že rodiče mají pravdu a začala jsem se chovat jako nomální dospělý člověk, dodělala VŠ, našla super práci, v které jsem 6. rok... snad se mladej musí taky takhle vybouřit a zase se uklidní, držím moc palce.
27. pro 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj ďakujem ti za povzbudenie dúfam že máš pravdu a syn sa spamätá skôr než nebude neskoro. Nerada by som bola keby sa mu niečo stalo. Ale to by musel zmeniť najprv partiu v ktorej sa nachádza.On ináč nieje zlý , aj s malou sestričkou sa pohrá , pomazní , len niekedy ako keby kašlal na všetko zlé čo sa mu môže stať.
27. pro 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janka ano máš pravdu sú tu určité problémy . Syn bol vášnivým futbalistom a velmi dobrým .Na výberovke si ho vybrali hrať do Slovanu Bratislava , ale na ďalšom zápase mu jeden protihráč tak skočil na chrbát zo zadu,že syn mi zostal ležať na zemi a vôbec sa nevedel pohnúť. .Syna previezli na traumatologiu a pán primár , ktorý mal službu ma utešoval , že mi syna dá do poriadku. Syn bol 2 dni úplne ochrnutý na pravú nohu.Pichali mu do nohy ihly ale on nič necítil. Ja som bola priňom každý deň , nechali si ho tam týždeň.Chvalabohu sa z toho dostal, lebo mal len opuch miechy a nie niečo vážnejšie , ale vtedy si povedal , že on si bude život užívať plnými dúškami.
27. pro 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek