• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - aylin85

18. září 2013 
Ahoj, som tu nova, som zo SR ale momentalne byvam v CR, pristahovala som sa sem za priatelom s ktorym mam rocnu dcerku. Nebola v plane ale som za nu rada:slight_smile: Je to uz od mesiaca velky nespavec a asi zacina u nas obdobie vzdoru pretoze sa jedujeme za vsetko. S priatelom je to zlozite, vacsinu casu je v praci alebo ma nejake ine povinnosti a ked je doma tak je zase unaveny, takze som na malu sama. Okrem jeho rodiny, s ktorou to nie je az tak velmi ruzove, v okoli nepoznam nikoho. A obcas by bolo fajn aspon popisat s niekym kto je na tom podobne takze ak sa najde nejaka mamina budem rada ked sa ozve. Prajem vsetkym pekny vecer.
17. zář 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aylin85 Ahojky jsem taky ze Slovenska ale žiju už tady v Čechách(tedy spíš na Morave) 15 let,ale rodina pořad chybí..když je tak daleko..muj syn má už 12 let..takže už to není tak malé dítko jak máš ty..ale babička s dedou mu stejne chybí..jelikož muj přitel už tatu nemá..a jeho maminka je starší..tak to řešim tak,že veškere volno odjíždíme za našima na Slovensko-v lete o prázninách tam býva i mesíc..:slight_smile:..............
17. zář 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krausule Ahoj tiez som bola teraz doma cez leto skoro mesiac lenze bez priatela ten tam bol s nami len par dni a potom musel do prace, zatial je to viacmenej malej jedno ze tam nema otca ale potom neviem, ked bude o nieco starsia. Najradsej by som bola keby sme sa prestahovali tam ale priatel nechce. Podla mna by sa tym dost vela veci vyriesilo ale...
18. zář 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aylin85 To poznám..človek si zvyká tažko..mne do teraz chyba rodina..ale časom si zvykneš..najdeš okruh znamych,kamošky..a bude to o niečom inom.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek