• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - banire

14. července 2013 
Ahojky, jsem tu nová a ráda bych našla nějakou kamarádku na psaní a třeba i povídání. Sama mám 6 dětí a tak bych mohla i pomoct :slight_smile:
27. kvě 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@banire ahojky, vitej tu :slight_smile: teda 6 dětí, tak to klobouk dolů, smekám :slight_smile: v jakém rozestupu? Já mam dva kluky 2,5 roku a 3,5 měsíce a říkám si, že je to záhul :slight_smile: tak ať se daří :slight_smile:a někdy určitě písni :slight_smile:
27. kvě 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahojky a díky za přivítání :slight_smile:. Jinak já čekám sedmé mimčo :grinning:. Jsem asi takový blázen, ale žádné z dětí bych nedala :slight_smile:. Já mám 4 holky a dva kluky. Nejstarší je 12, pak 10, 9, 7, 4 roky a nejmenší budou v červenci 2 roky :grinning:. Je to určitě záhul, také abych si trošku pročistila hlavu chodím občas vypomáhat do nemocnice, zatím tedy jen do kanceláře. Určitě také písni, budu ráda :slight_smile:. Měj se s rodinkou krásně.
28. kvě 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@banire také tě vítám mezi námi, ale oproti tobě jsem úplný začátečník a amatér :sunglasses: :grinning: Mám jedno dítě (2 a třičtvrtě roku), další zatím neplánujeme. Ať jsi s "bříškem" v pohodě a i celá tvoje rodina si užívá ve zdraví :wink:
Všimla jsem si, že pracuješ/pracovala jsi na Bulovce, tam jsem rodila (je to nejblíž) a byla jsem celkem spokojená :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@upari Ahojky. Moc díky, snad to všechno půjde jak má :slight_smile:. Pracovala jsem na Bulovce na očním, ale porodnici znám spíše přes mou kamarádku. Ona tam byla spokojená. Já jsem si to zkusila v Krči, Podolí a v Teplicích, kde jsme bydleli pár let. V Podolí jsem byla maximálně spokojená. Teď si ještě ozkouším porodnici ve Vinohradské nemocnici :grinning:.
Přeji Ti šťastné a pohodové chvilky s dítkem a další třeba také někdy přijde. U mě to bylo neplánované. Dnes si myslím, že mám děti i za mé 2 sourozence, kteří děti nechtějí :slight_smile:.Moc zdravím
6. čer 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@banire Ahojky,téda jsem proti tobě žabař,ale dalšího sviště neplánuji,klobouk dolů:slight_smile:
10. čer 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@napolitano :grinning:. Díky za zprávičku. Ty poslední 3 dětičky nebyli plánované, ale stejně člověk je rád, že je má. Tedy i když zlobí zrovna jako dnes. :slight_smile:. Mooc zdravím.
10. čer 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vždy obdivuji holky, co mají více dětí. Nám se poštěstily 4. Naše Lucinka/15 let/ dodnes lituje, že nemá sestřičku. Má 3 bráchy-23,21 a 15 ti leté dvojče. Moc zdravím. :slight_smile: Jana
12. črc 2013 ve 23:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
klobouk dolu jsi skvela a s detmi jsi sama s partnerem nebo i chuva ?
14. črc 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek