• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - bara74

28. října 2012 
:slight_smile: Ahoj holky,
Jmenuji se Bára a je mi 38. let.Mám dvě dět. Dceru 18 a syna 10 let.Nyní se s manželem usilovně :slight_smile: snažíme o další mimčo. Vím, že nejsem nejmladší, ale syn byl vážně nemocný a na další dítě nebyla ani myšlenka.Brala jsem 8 let HA Lindynette 20.Tak snad se nám to povede.Ráda bych si opčas popovídala s ženami co jsou na tom podobně a snaží se o mimčo.
Díky a všem hezký den
26. říj 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Báro, já se jmenuju Renata a je mi 40 let. O dítě jsme se s přítelem snažili 2 roky. Píšu snažili, protože jsem v 11tt. :o) Bude to naše první mimčo a pomohli nám k němu v Pronatalu v Praze kam jsem docházela asi rok. Kdybych Ti mohla nějakou radou pomoci, ráda. Pěkný víkend.
27. říj 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara74 Ahoj,my jsme šli taky do třetího dítěte a zadařilo se asi do půl roku.V té době jsem měla problémy s páteří a začala jsem cvičit jógu.Spoustu lidí mi říkalo,že k otěhotnění určitě hodně přispěla a já si to také myslím.
Přeji hodně štěstí! :slight_smile:
27. říj 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: Ahoj citun, moc děkuji za odpověď. Taky si myslím, že jóga mohla pomoci.Člověk se hezky uvolní a zrelaxuje.Asi začnu cvičit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj rattata12, tedy Renčo, předem moc děkuji, že si zde mohu s vámi povídat,člověk aspoň ví, že na to není sám a každá rada se hodí.Čekat 2 roky je asi hodně náročné na psychiku, ale potom to stojí za to.Moc, moc gratuluji k těhotentství a držím palečky ať je vše OK. :slight_smile:
28. říj 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek