• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - baraseliskou

5. září 2011 
Ahoj,jsem Bara a mam 3letou Elišku. Ted jsem ve 4 měsíci tak se těšíme na nový přírustek :slight_smile: O stránkách mi řekla sestra,tak jsem tu chvili brouzdala,až jsem se rozhodla,že se zaregistruji. Je to rok co jsme se přestěhovali,tak si říkám,že se tu možna najde nějaká maminka z okolí :wink: Hlavně bych tu mohla najit některé odpovědi na své otázky. Všem přeji pekný zbytek dne :sweat_smile:
5. zář 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraseliskou Ahoj vitam te tady na konikovi tady je spousta mamicek v takovem rozmezi jako si ty:slight_smile: tak doufam ze tady najdes vse co schanis a nebo potrebujes vedet:slight_smile:
Jsem tady tady par mesicu a libi se mi tady clovek pokeca o cemkoliv s kymkoliv aniz by se musel ostychat :slight_smile: a rady tady tke dobre najdes:slight_smile: aspon kdyz sme neco nevedela tak sme hodila otazku a nahrnulo se mi to pozbirala sme info a byla zase o neco chytrejsi:D a jinak teda take jsem tehule ale na zacatku teprve 9.9 jdu na prvni utz tak kdyz tak muzeme spolu pokecat i o tehuleni mam doma chlapecka 2 roky stareho a sjem z vyskova:slight_smile:
5. zář 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děkuji za přivítání :slight_smile: Já jsem z Telče. Určitě můžeme pokecat o těhulení :grinning: Ja pujdu v tydnu taky na kontrolu,tak uvidím zda už budem vědět co to bude :slight_smile:
5. zář 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek