• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - barneystar

2. dubna 2013 
Ahoj všichni..včera jsem se zaregistrovala zde :slight_smile:
Moc se mi libí tento portál :wink:
Objevila jsem ho když jsem hledala jedny údaje o jedné super knížce :grinning: :grinning:
Takže něco o sobě :wink: :wink: je mi 33 let, mám dvouměsíční holčičku Aničku :slight_smile: :slight_smile: a jsem z Prahy 4 (Spořilov) :slight_smile:
Malá je moc úžasná a hlavně moc hodná..všude slyším horory o neustávajícím pláči miminek a Aninka je vážne andílek :slight_smile: tedy ZATÍM :wink: :wink:
Tak jdu zatím co spinká juknout co Modrý koník nabízí za zajímavosti :wink:
Mějte se zatím všichni fajn :grinning: :grinning:
24. led 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barneystar Ahoj, vítejte s Aničkou mezi námi na MK, stránce plné dobré nálady a atmosféry :slight_smile: Doufám, že se ti MK bude svým obsahem líbit a kdyby jsi cokoli potřebovala, dej mi vědět.
25. led 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji Ti za přivítání :slight_smile: je to moc milé :slight_smile: hezký den přeji R&A :wink: :wink:
28. led 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barneystar Ahoj, bydlím taky na Starém Spořilově pod Hlavní a mám dva kluky. Staršímu byly 2 a mladšímu budou zítra 3 měsíce. Chodíme často na Hamr nebo na hřišťata tady v okolí, třeba se tu někdy potkáme :slight_smile:
7. únor 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj :slight_smile: tak to je super,jen co bude trošku lepší počasí a méně bacilů vyrazíme jo? :wink: :wink: Malému přeji ke třem měsíčkům vše nej nej :slight_smile: Tak se zatím měj hezky a už se těším Radka a ASnička :sweat_smile:
7. únor 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barneystar paráda, taky se těším. Aničce je teď rok a čtvrt, viď? A kam na Spořilově chodíte? My asi nejvíc na to dolní hřiště v rohu Spořilova úplně u hlukové bariéry Jižní spojky a nebo na náměstí a pak na Hamr krmit kačeny. A jinak přes léto to jistí naše zahrádka s pískovištěm a bazénkem :slight_smile:
7. únor 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasně, naší Áňe je rok a čtvrt :slight_smile: my chodíme na to klidné hřišťátko do Roztyl.sadů nebo do cukrošky na náměstí..když je krásně tak také na Hamrák..my bydlíme za kostelem :slight_smile: zahrádku máme bohužel maličkou a ještě zatím bez pískoviště :wink: jsme tady jen v pronájmu(do roku 2015) tak uvidíme co sem pořídíme :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barneystar Nahoře za kostelem to moc prozkoumané nemáme, ale rádi se příjdem podívat. Byli jsme tam akorát teď bobovat a to bylo bezva :slight_smile: A cukroška na náměstí je prima nápad na sraz :wink:
7. únor 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasně :slight_smile:) Tak já se teď dostanu z virózky a můžeme vymyslet nějaký srazík v cukrárně jo?? Tak se budu těšit..pa pa a hezký večer Radka
7. únor 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barneystar I tobě. Ať jsi brzy fit, já právě kurýruju toho staršího z rýmy a kašle, ale už to vypadá na ústupu. A jen maličkost, až příště budeš psát, klikni prosím na "odpověz" pod mojí poslední zprávou, na začátku tvé zprávy se objeví @zlababa07 a mě to hodí upozornění, žes mi psala. Abych to nepřehlídla :wink: Dobrou :slight_smile:
7. únor 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlababa07 Ahoj ahoj..po delší době opět na netu :slight_smile: po zdolání virózy jsme naplánovali s mým chlapem super dovču :slight_smile: zpět do téhle hnusné zimy jsme se vrátili teď v sobotu..tak jen co se trošku aklimatizuji a zvládnu hlídání pejsků u našich na Roztylech (od 6-16.4.)se konečně můžeme sejít, ne??? :slight_smile: Hezký den R.
2. dub 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek