• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - beovela

6. ledna 2013 
ahoj potrebuji radu, nevim kam se obratit. Jedna se o bolesti v podbrisku. Po roce jsem zacala brat antikoncepci ktera se nasazuje prvni den menstruace. Vzdy sem mivala menstruaci 5–6 dni nyni celkem dost spinim uz desaty den od nasazeni antikoncepce a navic mam ostre bolesti v podbrisku ktere se stupnuji bolesti i casove rozptyly jsou kratsi. Setkala jste se nektera s necim podobnym? Mam z toho divny pocit.
5. led 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no tak s tim že si začala brát antikoncepci, tak stím souvisí to špinění, to se třeba srovnává tři měsíce, já to tak taky měla, říkala jsem si že je to nějaký divný ale prý je to normální,....ale ty bolesti nevím, s tím bych si zašla k doktorovi, nemusí to nic být...já měla takovéhle bolesti a měla sem cystu...ale pokud ty neustupují, tak si určitě k doktorovi zajdi
držím palce :wink:
5. led 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veri25 dneska jsem byla na gynekologické pohotovosti. A prý jsem gynekologicky v pořádku. Doktorka byla dost arogantní, to víš otravovala jsem v sobotu. Ale rikala ze se jeste nesetkala s tim aby ty bolesti byli od Antikoncepce. Ale nic mi neporadila jen abych si zasla za svoji gynekolozkou. Neresim to spineni, ale spis ty bolesti. Je to opravdu hodne neprijemne a bolave. Vubec nevim kam jinam zajit, protoze moje gynekolozka mi rekla ze mam prijit za tri mesice az doberu baleni antikoncepce a to jsem ji o tech bolestech a krecich rikala. Je to ostra a rezava bolest/krec.
5. led 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je divný, a to tě neposlali na jiný vyšetření? tak jedině zkusit zajít k svýmu obvodnímu lékaři a aby tě dyžtak někam poslala na nějaký vyšetření...a nebo zkusit zajít k nějakýmu jinýmu gynekologovi nebo na jinou pohotovost, protože asi v pořádku nebudeš, když tě to tak bolí... :unamused:
6. led 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veri25 no uvidime jak to bude.Ne nikam me neposlali. Vysadim tu antikoncepci a uvidime trabas je to vazne tou antikoncepci. Kazdopadne dekuji za Tvoji reakci :slight_smile:
6. led 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek