• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - bikulousek

5. června 2012 
Ahoj maminky, budoucí maminky, či snažilky :slight_smile:

Tak bych se Vám ráda představila. Jsem ještě možná příliš mladá (za chvíli mi je 18) ale moc bych si přála miminko. I přítel.. (ten snad ještě více) . Studuji drhým rokem střední zdravotnickou školu.. a zjistila jsem si, že po schválení se dá dostudovat i během těhotenství. A dnes jsme se s přítelem dohodli, že příští měsíc (jelikož ovulační dny už má za sebou) se pokusím o mimčo.. Asi to nebude nejjdednoduší, ale Naše rodina nám určitě hodně pomůže :slight_smile: Jsem moc ráda, že jsem narazila na tuhle stránku.. je tu spousta infa, co mi pomohla a určo ještě hodně pomůže :slight_smile:

Tak ještě jednou "ZDJAVÍČKO" :slight_smile:
4. čer 2012 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bikulousek Ahojky a vítej :slight_smile: Snad se ti to bude líbit a najdeš všechno co hledáš,holky jsou hrozně fajn a rády pomůžou a poradí...jinak jukni tady do té diskuze http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mlade-maminky-do-23let-kolik-nas-tu-je/ a zjistíš,že nejsi jediná mladá maminka tady :wink:
5. čer 2012 v 05:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Peti. Mockrát děkuji. Do diskuse určo kouknu. Hrozně se mi ulevilo, když jsem zjistila, kolik je tady mladých maminek :slight_smile:
5. čer 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek