• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - blesina

7. června 2013 
Ahojky jsem tady nová, čekáme holčičku, jsem v 35. týdnu, malá se nechce otočit, vyhrožují mi císařem. Do toho problémy s bydlením, ale už se sand něco rýsuje, tak to snad zvládnem do porodu nebo až po porodu, tak snad všechnod dobře dopadne a všechno bude v pohodě
7. čer 2013 v 08:44  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,sem ted 34+5...Mě se malý otočil až ve 31tt a snad tak i zůstal...Ale pořád máš ještě naději,že se otočí :sweat_smile: Já se toho taky bála,chci zase rodit raději normálně...Známá je ted ve 37tt,měla mimčo hlavou dolů,před 14 dny se otočil hlavou
nahoru a při kontrole tento týden byl zase hlavou dolů...Taky sem čuměla :grinning: sou ty mimča ale pěkně nevyspytatelné,co? :wink: Mě radili dělat kočičí hřbety a nebo dost mamin zkoušelo jezdit baterkou po břiše a většině se mimčo točilo za světlem...Taky sem zkoušela a prcek se za tím světlem fakt hýbal....Podle pohybů by měl být ten můj divoch hlavou dolů.tak doufám,že se nemýlím a už tak i zůstane... :wink:
7. čer 2013 v 18:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek