• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - bodlacek

17. května 2012 
Ahoj. Jmenuji se Petra a je mi 36let. Mám 4 děti: 13,8,6,2. S manželem jsme se rozhodli ještě pro jedno dítě, ale bohužel to dopadlo špatně - ZT v 6tt. :frowning2: Teď to budeme zkoušet znovu a snad se nám zadaří. Stránky jsem našla náhodou, ale pevně věřím, že tu najdu nějaké rady, tipy a i nové kamarádky. :slight_smile:
1. dub 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlacek Ahoj Petro, vítej mezi námi na MK i s tvými ratolestmi, kterých máš krásný počet :slight_smile:
MK je plný zkušeností, rad, tipů a dobré zábavy, takže pevně věřím, že se ti podaří přijít tady k takovým informacím, které hledáš a potěší tě :wink: Držím palce, ať se snažilkování brzy podaří a kdyby cokoli, dej mi vědět....J*
2. dub 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jennyska Ahoj, moc děkuji za přivítání. Já pevně věřím, že zde najdu plno informací. Ve snažení se nám snad brzy zadaří, určitě dám vědět :wink:
2. dub 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jennyska Ahoj. Jak jsem slíbila, tak dávám vědět, jak probíhá naše snažení. Zadařilo se nám hned a čekáme dvojčátka.Momentálně jsem 9+1tt. Tak snad bude vše v pořádku a dotáhnu to až do finále. :slight_smile:
17. kvě 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bodlacek Ahoj, to je ale parádní zpráva hned z rána! :slight_smile: Moc moc moc gratuluji! Páni a ještě k tomu dvojčátka :slight_smile: Tak přeji tedy hlavně hodně zdravíčka vám všem, ať se vše podaří a spokojeně užíváte každého dne. J*
17. kvě 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek