• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - brablik

21. března 2012 
Ahoj.Jsem tu poprvé,tak bych se představila.Jmenuji se Iveta,mám 3 letou holčičku a v září jí přibude bratříček nebo sestřička.Moc se těšíme,až se dozvíme co to bude :slight_smile: Táta se těší na partáka a já na další cácorku :slight_smile: A proto jsem taky tady,protože když to bude chlapák,tak budeme potřebovat kompletní šatník pro kluka :wink: A ten co je pečlivě schovaný po dcerce poletí do světa :grinning:
Už jsem se tu několikrát rozhlížela a moc se líbí jak jsou tyhle stránky řešené,přehledné a proto jsem se zaregistrovala :slight_smile:
Tak se těším na nakupování,už mě to bere,ale zatím se držím :grinning: Tak se zatím loučím,všechny zdravím a přeji krásné jaro :slight_smile:
20. bře 2012 ve 14:06  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brablik Ahoj Iveto, vítej mezi námi na MK i se svou holčičkou a překvapením v bříšku :slight_smile: Jsem ráda, že jsi si našla cestu právě na MK a doufám, že pokud ti bude třeba pro chlapečka využít bazárek, najdeš si i v něm svém zalíbení! Měj se moc fajn a kdyby jsi cokoli potřebovala, dej mi vědět. Ráda ti pomohu, poradím :slight_smile: J*
21. bře 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iveto,
vítej mezi námi..přeji aby se ti tu líbilo a našla jsi vše co potřebuješ. Jsem tu také krátce, a je to tu moc fajn :wink:
Je to tu takové přátelské, skoro jako v rodinném kruhu, prostě moc se mi to tu líbí...
21. bře 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek