• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - burunduk

10. prosince 2012 
ahoj všem :slight_smile:
včera jsem zjistila, že jsem těhotná...po skoro roce nebraní antikoncepce.
Zatím teprve vše zkoumám a zjišťuju, co a jak.
Koupila jsem si tester clearblue s indikátorem početí a dnes mi ukázal 2-3 týden. Takže kdy myslíte, že jsem otěhotněla cca? Záznamy o menstruaci se mi bohužel ztratily, zůstaly ve starém mobilu, mám teď týden nový..takže absolutně netuším, kdy jsem měla poslední měsíčky.
Termín porodu si myslím správně - srpen 2013 - ?
Taky jsem si hned koupila kyselinu listovou.
Příteli to chci oznámit až u vánočního stromečku, snad to ty dva týdny vydržím mu to neříct..hi hi:slight_smile:
Mám velkou radost z toho, že jsem v tom..zároveň ale jsem plná obav, co mě všechno čeká, psychicky i fyzicky.
Ujměte se mě někdo, prosím..díky! :grinning:
10. pro 2012 v 01:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda no jak dlouho jsi těhotná to zjistíš když si prostuduješ návod od clearblue...tam to detailně rozepisujou..také jsem s nim testovala ale už je to nějaký čas tak si to nepamatuju, ale myslím že na gyndě ti přičte k těm 2-3 týdnum další 2 týdny jelikož těhotenství se počítá od začátku poslední menstruace..ale fakt raděj si prostuduj navod na krabičce :wink:
10. pro 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, oni tam píšou, že když mám 2-3 týdny na displeji, že u doktora to bude 4-5 týdnů. Pozítří jdu na gynekologii, tak jsem zvědavá:slight_smile:
10. pro 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek