• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - camilliah

8. července 2013 
Ahoj jmenuji se Kamila a jsem v 18.tt, ráda bych zde dostala nějaké "babkovské " rady (o péči před a po porodu,co je nejlepší a proč) a sdílela s vámi své pocity :wink:
5. črc 2013 v 07:27  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj :slight_smile:) hlavně si to užívej, ono to strašně rychle uteče a pak se ti obrátí život vzhůru nohama :wink: jinak já osobně jsem se snažila celý těhu jíst hodně ovoce a zeleniny, moc nekořenit, ale to je asi tak všechno :slight_smile: žádný cvičení, předporodní kurzy, jen dvě knížky jsem si prolistovala, ale bylo to tolik info, že jsem to nechala být s tím, že to nějak dopadne a že já sama, až přijde čas, budu vědět, co a jak :wink: no a zvládli jsme to, porod bezproblémovej, malá se narodila necelý 4 hoďky po příjezdu do porodnice, všechny kila, co jsem nabrala (12), tak jsou dávno pryč, strie žádný, břicho se vrátilo do normálu, byť jsem tomu nejdřív nevěřila :grinning: (a to jsem ho vůbec za celý těhu ničím nemazala).. Teď hlavně odpočívej, choď na procházky, já měla pohybu do poslední chvíle možná až moc, ale nejspíš díky tomu jsem měla tak hladkej porod a krátkou rekonvalescenci. No a hlavně se těš na toho drobečka, kterej ti všechny případný problémky nebo nepříjemnosti stonásobně vynahradí :wink:
5. črc 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já osobně bych se asi líp připravila na kojení a péči o miminko. V těhu mě zajímalo nejvíc, jak se mi vyvíjí miminko v bříšku a jakou pořídit výbavičku, ale když se malý narodil, tak jsem zjistila, že vlastně nevím jak na něj :wink: no ale na druhou stranu jsem se do toho rychle dostala, v porodnici byli sestřičky hodné a ochotné a i s kojením mi hodně pomohli :wink: doporučuju vybrat opravdu dobrou porodnici :wink:
6. črc 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, moc děkuji za odpovědi :slight_smile: snažím se si toto období užít.jsem doma na neschopence,ptž mi práce nedovolila se jí věnovat na plno,tak jsme se doma rozhodli,že to ukončím a užiju si toto období v klídku :wink:
Já se snažím také jíst zdravě,ale nějaké resty tam jsou :/ mám ohromnou chuť na bílé vínko,byla jsem zvyklá si dávat sklenku po práci a teď na něj myslím skoro pořád:slight_smile: ale občas si tu dcl dám.
Chystám se,že na podzim začnu nějaký před porodní kurz, ať jsem v obraze co mě čeká.
Lomanta: já má péči nacvičenou :slight_smile: dělala jsem x let aupair a poslední rodinku jsem měla v USA a 4měsíční dvojčata(dělala jsem vše 12h denně).Byla jsem víc než jejich máma.
Ale stále prčítám časopisy pro maminy :slight_smile: a různé recenze tady na výrobky.
8. črc 2013 v 08:17  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek