• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - catherin89

23. května 2011 
Ahoj, jsem tu nová jmenuji se Katka je mi 21let, mám 11-ti měsíční dcerku a ráda si tu s Vámi budu povídat, řešit různá témata atd.. Miluju děti a těhotenství bylo mým nejhezčím obdobím v životě. Jak jsem si to tu tak stačila prohlédnout, tak myslím, že jsem na správném místě a mezi správnými lidmi :o)
14. kvě 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catherin89 Ahoj Katko, jasně, že si na správném místě mezi správnými lidmi :slight_smile: A vítej ...
To že sis těhotenství tak užila ti jenom závidím :slight_smile:
16. kvě 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, Děkuji za přivítání :slight_smile: Proč závidíš měla jsi komplikované? Já jsem měla pár problémů v těhotenství ale i přes ně to bylo moc krásné, překonali jsme to a teď nám malá dělá samou radost i když je to někdy ďáblík :wink:
16. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catherin89 Já jsem si vůbec nevšimla, že jsi mi odpověděla :slight_smile:
Komplikované ne, ale byla jsem oteklá a dvakrát taková ... no a nezvracela jsem asi dva měsíce, zbytek ano :slight_smile:
Už si zabrousila na nějakou diskuzi?
19. kvě 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catherin89 :grinning: :grinning: Těhotenství je a vždycky bude to nejkrásnější období v životě.Kolik Nelinka po narození vážila?Já jsem ti těhotenství ani porod zatím nezažila :frowning2: ale velice po tom toužím. :grinning: :grinning:

@valentinuska Leontýnka je rozotmilá :astonished: :grinning: :grinning: Máš nádhernou profilovou fotku.
21. kvě 2011 v 19:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catherin89 Ahoj :slight_smile: Já se ráda seznámím i popovídám. Holky z mojí diskuze utekly jinam, sama nevím proč, já tu problém žádný nemám. Takže jsem tu tak trošku osiřelá, sem tam někde něco přispěju, ale spíš ke konkrétním tématům.

Jinak k tématu těhotenství. pro mě bylo taky moc fajn, tedy až na zvracení, ale to se dalo přežít a pak poslední měsíc - bohužel srpen a ještě bydlíme v paneláku, takže vedra šílená. Ale to těšení, ultrazvuky s manželem, první pohyby.... :dizzy_face:
21. kvě 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@afrodita99 Ahoj, Nelinka po narození vážila 3670g a měřila 51cm,. Byl to skutečně ten nejkrásnější zážitek, moc jsem si miminko přála a jak vydím tak ty asi taky.. Neboj určitě to dopadne :slight_smile: Jak dlouho se snažíš otěhotnět? Třeba už je nějaký prcek na cestě ani o tom nevíš :wink:
21. kvě 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@valentinuska Tak já jsem teda taky zvracela ale jen první tři měsíce.Otoky jsem neměla vůbec, ale zase jsem si prošla odběrem plodové vody a to mi uplně stačilo... :frowning2: Co se týče diskuzí připojila jsem se zatím jen k tématu ''epidural ano či ne?'' přišli mi úvahy maminek celkem zajímavé. A souhlasím s Afroditou99 máš krásnou holčičku :slight_smile:
21. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zvirka Ahoj také se ráda seznamuji a povídám, zvracení mě taky potkalo první 3 měsíce, nemohla jsem jídlo ani cítit a hned mi bylo zle ale pak to přešlo a najednou jsem nevěděla co všechno mám sníst :slight_smile: Mě se Nelinka narodila také do veder , bydlíme v podkoroví a pod střechou je fakt hic, v létě jsme večer usínali asi ve 32 stupních.. teda Nelča moc nespala... Jinak jsem se taky moc těšila a neměnila bych za nic na světě :slight_smile:
21. kvě 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catherin89 Vidím, že Nelinka bude brzo slavit rok. Co chystáte za dárečky, ať mám inspiraci?
21. kvě 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak s tím si také lámu hlavu, je to sice šikulka ale myslím, že z dárků ještě moc rozum nemají tak to letos vidím na nějaké oblečení, které využijeme a o hračky a podobné věci myslím, že se postarají babičky :slight_smile: Ale příští rok už se tomu nevyhneme a vymyslíme nějaký super dárek . Co máte v plánu vy? Třeba to ještě přehodnotím :slight_smile:
21. kvě 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catherin89 Dneska jdu zase na výsledky testů.Snažíme se skoro dva roky :grinning: :grinning:
22. kvě 2011 v 06:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@afrodita99 Tak přeju ať dobře dopadnou!Hlavgně nepropadej panice kvůli tomu, že ti to nejde otěhotnět, vím, že se to říká těžko, ale musíš být v pohodě. Už si zkoušela kyselinu listovou? Jsou to vitamíny s vysokým obsahem kyseliny listové, spousta mých známých po nich brzy otěhotněla i já jsem ji brala a navíc pomáhají správnému vývoji dítěte.
22. kvě 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catherin89
@afrodita99 děkujeme moc za pochvalu :slight_smile:
no a afroditě přeji hlavně ať dobře dopadnou vysledky!
22. kvě 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catherin89 No takže,maminy čekáme se Scotem miminko. :grinning: :grinning: :grinning:

@valentinuska Taky děkujem
23. kvě 2011 v 19:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@afrodita99 supeeer, to je krásná zpráva ... gratulovat se nemá, takže jenom přeju ať je všechno v pořádku!
23. kvě 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek