• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - cecilinka

3. března 2012 
Ahoj děvčata..dlouho jsem odolávala, abych se zde zaregistrovala,protože u mě vedla maminka.cz na plné čáře..pak přišla svatba , tak šup na beremko,a dneska jsem si řekla, že to zkusím :slight_smile: Jsme tři, náš synek- 18ti měsíční Vojtíšek, pracující 33ti letý manžel Marek a já na mateřské-Cecílie 22let..Jsme normální rodina,cestujeme,výletíme,užíváme si sami sebe..Co dodat,třeba tu z Teplic najdu další maminu,co si jentak povyrazí s kočárkem a poklábosí o čemkoliv :slight_smile: Mějte krýsný podvečír
2. bře 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cecilinka ahoj vítej na MK :wink: .Taky jsem chodila na ten stejný web jako ale pak jsem emigrovala sem :grinning:
2. bře 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beatta díky..my tam měli právě svou bloklou diskuzi,jenže jak prcek roste a roste,tak bylo míň a míň času,pak ten zápal i odezněl..psali jsme si vlastně od začátku těhotenství,tak jsme dlouho drželi..Tady to ale bude snad žít víc :slight_smile:
2. bře 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cecilinka nechodila jsi tam do skupiny kde maminky rodily v červenci 2010?
2. bře 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beatta víš že jo?pak jsme se přejmenovali na maminky s dětmi
2. bře 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cecilinka já sem do té skupiny chodila :sweat_smile: .pak sme si tam dohromady psaly červnovky a červencovky dohromady :slight_smile:
2. bře 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beatta jasan,přesně tak...kruci,to je náhoda co? :D:D
2. bře 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cecilinka jak se říká náhoda je bl.ec :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek