• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - chnapyy

14. srpna 2011 
Ahoj všem :slight_smile:
tuto stránku modrého koníka mi doporučila nedávno kamarádka,které se narodila holčička a poslala mi odkaz,ať se taky zaregistruju.Registraci jsem zvládla úspěšně :slight_smile: .Je mi 22 let,jsem na rizikovým těhotenství už od začátku a s přítelem a snad jednou budoucím manželem se na naší berušku už moc těšíme.Přítele mám celý dny v práci a doma jsem sama s naší jezevčicí Dášenkou a moc mi to neutíká.Proto by jsem se ráda seznámila s budoucíma maminkama nebo klidně už maminkama,aby ten čas nějak příjemnějc utíkal :slight_smile: .
8. srp 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chnapyy ahojky vítej na Mk :slight_smile: já jsem taky doma na neschopence kvůli rizikový práci :frowning2: mám manžela a v lednu čekáme naše první mimčo :slight_smile: taky máme pejska teda fenku westíka Missi :slight_smile:
takže už víš, že budeš mít holčičku... máte už jjména?? my se chceme nechat překvapit :wink:
8. srp 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaela2310 ahojky a co děláš za práci?Já pracovala v globusu na informacích a dřív jako pokladní,kdysi mě to tam bavilo,ale byla jsem tam asi už moc dlouho,tak jsem měla nemoc z povolání :grinning: ,už se tam neplánuju vrátit.Taky čekáme první mimčo :slight_smile: ,my jsme si s přítelem přáli chlapečka,protože jsou u nás v rodině samí ženský,ale nakonec nám to nevyšlo :frowning2: a budeme mít holčičku :dizzy_face: .Máme vybraný jméno Andrejka a uvažovali jsme ještě o Violce.Chtěla bych Natálku,ale tu už jednu v rodině máme,tak jsme nakonec zůstali u Andrejky.To jsou takový ty malí bílí hafani,ne?A jaký vlastně plánujete jména vy?
9. srp 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chnapyy ahojky, dělala jsem servírku v kuřácký restauraci...taky už se tam neplánuji vrátit :slight_smile: druhé mimčo plánujeme za 3 roky tak doufám, že za těch 6 let bude lepší doba a líp se bude shánět práce :wink: my se chceme nechat překvapit, Vláďa by chtěl holčičku a já chlapečka :dizzy_face: :dizzy_face: tak uvidíme komu se to splní, ale hlavní je aby bylo zdravé :wink: jj, býlej malej :dizzy_face: je to naše zlatíčko, ale asi mimčo ponese špatně, je na mě dost závislá a asi bude chodinka trpět, že se jí už tolik nevěnuji :confounded: :cry: :cry: my chtěli Daniela a Leontýnu, ale rodíme v lednu, tak jsme se snažili vybrat jméno jaro/léto :slight_smile:
9. srp 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaela2310 Tak Leontýnka je moc pěkný jméno,takový neobvyklý.Moje neteř se jmenuje Jasmínka,jen jsem zvědavá jestli se jí to bude líbit,až jí bude 50 :grinning: .Taky bych chtěla ke konci mateřství stihnout druhý,aby nebyly děti tak moc věkově od sebe,ale uvidíme,jak na tom budeme a hlavně finančně,aby jsme to zvládli.A kdy máš přesnej termín?Mě to vychází tak na 10.12.,tak jsem zvědavá,jestli to zvládneme do Ježíška a nebo to budeme rozbalovat předčasně :grinning: .
9. srp 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chnapyy pro dítě je to hezky,ale když pak člověk dospěje tak je to horší :sweat_smile: :sweat_smile: ale myslím,že v dnešní době se už dává ledacos :slight_smile: já bych chtěla jednou tři děti, ale taky záleží jak na tom budeme finančně :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale je to můj sen :dizzy_face: :dizzy_face: mít dvě a pak třetího na rozmazlování :slight_smile: no, uvidíme!! :grinning:
já mám termín 10.1. :grinning: :grinning: :grinning: ale chtěla bych rodit taky kolem Vánoc, tak uvidíme, jestli bude pod stromeček :wink: :wink: odkud přesně jsi???
9. srp 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaela2310 Já jsem z Liberce z Kunratický,je to výpadovka na Jablonec a ty?Já jsem vždycky měla sen adoptovat dítě mulata,nevim proč,ale vždycky jsem chtěla a mít 5 dětí :slight_smile:.Dneska si říkam,že mi tak 2 budou stačit :grinning: :grinning: No hlavně to jedno,teďka to máme náročný finančne a i s bydlením,zatím bydlíme u mojí mamky,ale to taky nechci věčně a jen tak najít byt půjde hodně těžko a do toho by přítel a jeho rodina chtěli mega svatbu o kterou zrovna já nejevím moc zájem.Ne tak jako o svatbu,já bych si ho chtěla vzít a čekám na to,kdy se zeptá,ale spíš ta představa o svatbě by byla u mě poněkud jiná,než u nich. :frowning2:
9. srp 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chnapyy já z Vojkova (okres Benešov) ....my bydlíme u mých rodičům, mají dvougenerační dům, takže máme společný vchod jinak všechno svoje.... ale občas dost válčíme, ale někdy je to zas v pohodě .... ted beru jako plus, že budou hlídat, mamka dělá 12, takže má dost volna a tatka je v 16hod doma :slight_smile: Vláďovi rodiče už jsou starší (mamce je přes 60 a tatka se blíží k 55) a už mají dvě vnoučata od svojí dcery (4 a 1,5) a bydlí v bytě 2+1 takže ani ne moc místa, když se tam pak všichni sejdeme... a myslím, že radší budou hlídat ty starší, už s nimi není taková práce, jako s prckem... ale taky jim ho tam občas šoupnu :wink: :grinning: my měli "menší" svatbu cca 50 lidí, jen příbuzenstvo a odpoledne přišlo pár přátel... a jsem ráda, že jsem se vzali před mimčem, protože to už pak přemýšlíš, kde ušetřit a radši něco koupit malému :slight_smile: ale zase, když budeš mít větší svatbu, tak dostaneš víc svatebních darů :slight_smile: my jsme všem říkali, že všechno máme (už jsme spolu byli 3 roky a tak 2,5 jsme spolu bydleli) takže jsme dostávali penize :wink: :wink: :wink:
9. srp 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaela2310 Penízky jsou nejlepší dárek co je,pak si za ně můžeme koupit co chcem :slight_smile: .Taky jsem všem říkala,že jestli mi na Andrejku chtěj něco koupit,tak ať mi daj radši penízky,že si to chci všechno vybrat sama,tak jsem zvědavá,jak jsem u tatínka uspěla :grinning: .Já už jednou měla bejt vdaná a svatba se mi zrušila měsíc před obřadem,tak už z toho důvodu,to chci co nejmenší.Ono to rušení a zařizování taky není žádná sranda a hlavně už budeme mít mimčo,tak bych spíš radši koupila něco jemu,než aby se celý příbuzenstvo nakrmilo a opilo.Vím,že je to hezký a že se to dělá,ale radši penízky co mám,tak dám do kolíbky,už mám jednu vyhlídlou,ti pošlu odkaz.Kamarádka má podobnou a je s ní strašně moc spokojená. http://www.detske-ohradky.eu/cz/e-shop/596736/c34123-detske-kolebky/kolebka-tora-natural-2bmartin-oranzova.html
9. srp 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chnapyy ahojky, dneska jsme měli návštěvní den, nejdří v jsme byli u VLáďových rodičů a pak u jeho segry, on ní jsem dostala asi 7 dupaček, ale všechny červený a nebo růžový :dizzy_face: :dizzy_face: což ta červená jde i klukovi,ale ta růžová :astonished: :astonished: bude to muset být holčička :slight_smile: a nebo to hold schováme :wink: no a ještě mi přišel balíček s růžovým spacím pytlem a pár bodíček-taky růžový.... nějak si myslím,že to bude ta holčina :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaela2310 ahojky,já jsem si taky celou dobu myslela,že to bude kluk a když nám doktor řekl,že to bude holčička,tak mi to trochu přišlo líto,venku před domem,jsem volala mamce na Slovensko,kde byla na dovče,že to bude zase holka a tak jsem to trochu i obrečela,ale teď už se na berušku těšim,možná je dobře,že to bude holčička,každopádně bych jí vůbec nevyměnila.Já dneska měla zase den ve městě.Byla jsem u zubaře a u fotografa,se zeptat,jestli by mi udělal tričko s potiskem,když mu to přinesu,tak říkal že jo,že to musí bejt 100% bavlna a já to asi přeslechla,protože mě zaujal spíš ten fotograf,kterej se na mě ani nepodíval,když se mnou mluvil.Tak jsem si šla koupit 2 trička,jela domu pro ten potisk,abych mu to mohla dát,mezi tím jsem vyvenčila naší Dášenku a segry pitbula Buldu,protože jsou na dovče a pak jsem jela zase k fotografovi dát mu to,tak mě sprdnul,že to jedno tričko není z bavlny a že se to spálí,tak jsem mu tam nechala aspoň to jedno a šla si udělat radost do krámu.To tričko bude s dětskejma nožičkama a pod tím nápis : nešahat,kopu :grinning: Koupila jsem malý úžasnej plyšovej medvídkovej overal,dala jsem sem i fotku,čepičku a capačky,tak snad se jí to bude líbit.Nechala jsem tam sice hodně peněz,ale mě se to strašně líbilo.Viděla jsem to u kamarádky v hnědým a ona mi říkala,že jí to dovezla sestra z Anglie a já to náhodou našla u nás v Česku :slight_smile: .Tak jsem byla šťastná a fakt jsem to koupila. :grinning: Jinak mám zakázáno kupovat oblečení,že toho prej hodně dostanu od tý švagrový,tak jsem to musela koupit tajně a obleču jí do toho poprvý pod stromeček,to bude pěkná fotka :slight_smile: .No a z celýho dne jsem spíš vyčerpaná,ale šťastná,že jsem pořídila takovou pěknou věc Andrejce :slight_smile: .
10. srp 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chnapyy ahojky, moje máma taky říká, ať nic nekupuju, že všechno budu mít po Lucce (švagrové-od bráchy) ale ta mi ještě nic ve smyslu, že si ty věci můžu půjčit nenaznačila atož aby mi to řekla :angry: :frowning2: je to u nás na půdě, a prý jí to říkala, že si to taky můžu půjčit, ale mě je to blbý, když mě nic neřekla :angry: tak nevím.... zatím jen tak koukám a občas něco koupím.... pár hadříků jsem koupila na mimibazaru a něco jsem dostala od druhý švagrový (taky Lucka-od Vládi).... prosím tě, někde jsem četla, že kombinovaný kočárky mají malou korbičku.... je to pravda?? děkuji :slight_smile: a co je u tebe nového? já jsem ted sama doma, manžel jel ke kámošům hrád fifu.... tak relaxuju :grinning:
13. srp 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaela2310 ahojky,já si myslím,že s těma kočárkama to pravda být nemusí.Já mám vybranej x-lander ve dvojkombinaci,mam ho na profilu ten fialovej a viděla jsem ho ve všech barvách a i jsem s nim zkoušela jezdit a mě se moc líbil.Skoro všechny korbičky máš přibližně stejnýho rozměru,tak máš jedno,kterej si vybereš.Skoro u každýho kočárku na netu,máš psaný ty rozměry a jak je těžkej,.....Když se ti narodí na zimu,tak nemusíš mít žádný starosti,budeš celou dobu jezdit s korbičkou a až na léto nebo na podzim začneš teprve používat sporťák,tak neměj obavy :slight_smile:.No mě ty oblečky taky musí brácha se švagrovou přivést z Prahy,říkali mi,že mi je půjčí,ale taky nevim,jestli se jich dočkám :angry: .Mě přítel zrovna dneska vyspává,vlastně jako každej víkend a vstává až k obědu,takže mám celý dopoledne pro sebe. :slight_smile:
14. srp 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek