• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - deborag

15. dubna 2013 
Ahojky, jmenuji se Debora.
Před 3. měsíci jsem se stala novopečenou maminkou našeho kloučka Patrika. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přihlásila jsem se zde, protože sama nevím jak tak zvaně na miminkovské trápeni a jiné věci, ale také abych získala nové přátele. Doufám, že mi pomůžete kdyby náhodou. Hezký den všem :slight_smile:
29. pro 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky jsem se teď přihlásila, mám půlročního Davídka a 9ti letýho Ondru. Mávám :slight_smile:
29. pro 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teďka koukám a špuník má krásný obleček :wink:
30. pro 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to frajer .-) Po otci :slight_smile:)
30. pro 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem tady taky nová - tedy registrovala jsem se na začátku roku, ale nechodím sem, nikoho tady neznám :unamused: Tak jsem si říkala, že to zkusím tady, ale nevím proč jsem v prosinci . No to je jedno. Mám dva uličníky 6 a 9 let a do budoucná možná :wink:
14. dub 2013 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Deborag,gratuluji k miminku a zavidim ti ze uz to mas za sebou... :slight_smile: Jsem maminkou jiz dvou skorodospelych synu 17 a 15 let a nyni opet cekam miminko.Je mi 37 let a v dobe kdy byly mi synove jeste malinci jsem od sve tchyne dostala dobre rady,napriklad jak se vyrovnat s prechodem kojeni na susene mleko bez problemu se zatvrdnutim stolice miminka.Tak kdybys nekdy potrebovala poradit v teto oblasti,klidne pisni.Nejedna se o zadne leky ale bezva vychytavku a hlavne miminko bude velice spokojene a klidne,mi synove tim prosli take a vse bylo uplne super.
15. dub 2013 v 17:08  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Deborag. Já už mám holčičky větší 4,5 a 2 roky, ale už zase bych si vymazlila mini miminko, je to úžasné období plné zázraků a nečekaných překvapení. První rok je hrozně rychlý a neuvěřitelný. Zvažujeme i třetí mimčo, ale ještě si dáme chvilu, ať holčičky povyrostou, aby jsme to všichni lépe pak zvládali a užili si to. Kdyby si chtěla poradit s něčím, tak klidně písni, ještě si vše snad dobře pamatuji. A teď mě napadá, že jsem se nedávno registrovala na stránce www.lovelababy.cz a získala jsem krásnou a hebkou osušku pro mimčo. I naše dvouletá je v tom slaďoučká. Zkus to taky, osuška se hodí vždycky. :slight_smile:
15. dub 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek