• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - dejna27

18. listopadu 2011 
Ahojte, jsem tu nově přihlášenou osobou, tak jen pár informací o mě: jsem porodní asistentka, momentálně očekávající svého prvního potomka, pravděpodobně holčičku. Je mi 29 let a mám za sebou 5 let praxe na porodním sále a JIP u nás v ČR i v zahraničí. Žijeme s manželem kousek od Olomouce, kde máme malý domek a roční štěně labradora :slight_smile: . Sháním ještě pár věciček pro sebe a miminko před porodem, a to mě přivedlo i k vám do Modrého koníka. Přeji všem krásné podzimní a brzy zimní dny, Danka.
18. lis 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dejna27 Vítej a přeji krásně těhotensví a ještě krásnější porod!
18. lis 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dejna27 Ahojky,tak to gratulace k prvnímu potomkovi. To musíš mít fajn,jako porodní asistentka víš o těhotenství i porodu první i poslední a můžeš se suprově připravit. :wink: Já teda taky čekám svého prvního potomka, synáčka dostanu pod stromeček, a abych řekla pravdu čím je to blíž,tím víc jsem nervózní a možná i trošku vyděšená s porodu. :confused: Tak přeju bezproblémové těhotenství a krásné,zdravé miminko. :wink:
18. lis 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dejna27 Ahoj :slight_smile:
Přeji krásný a hladký průběh těhotenství a porod bez komplikací :slight_smile:
Máte už vymyšlené jméno pro holčinku ?
18. lis 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dejna27 vítej na koníkovi. trošku se usmívám. já měla termín na naší dceru 10.2.2009, narodila se 2.2. a rodila jsem když mi bylo 29 :grinning: teď Ti docela závidím profesi. kamarádka je také PA a dokázala se sama vyšetřit a jet do porodky až když byla na 7cm.... určitě tu seženeš spoustu věciček. tak ať se Ti líbí a třeba někdy v nějaké diskusy.....
18. lis 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj všem, děkuji moc za přivítání. Nečekala jsem, že bude tolik lidí online :slight_smile: . Nevím, jestli je výhoda, že jsem porodní babka. Člověk tak ví i spoustu odstrašujících věcí, které je lepší nevědět. Ale zakazuju si na ně myslet a myslím jen na ty nejkrásnější porody, které si pamatuji. A opravdu musím říct, že existují i nádherné, rychlé, nezapomenutelné porody. Takže Ronyx, neboj, my přece budeme mít jen hezké zážitky :wink: . Já už se těším, neboť jsem hodně zvědavá na miminko (manžel je původem Angloind, tzn. tmavší pleť a klasické indické husté vlasy, snad je holčička zdědí po něm :grinning: ... ). Ale jméno ještě nemáme... Hezký víkend všem... D.
18. lis 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek