• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - di_

31. května 2013 
Zdravím Dívky, Ženy, Matky, ...

Na Modrého koníka jsem narazila po zjištění svého 2. těhotenství, kdy jsem na internetu překotně hledala zkušenosti a hlavně uklidnění na téma "otěhotnění po zamlklém těhotenství".

První těhotenství nebylo na plánu, přišlo nečekaně, ale od prvních chvil po vzpamatování se bylo považováno za velké štěstí mnou i tatínkem miminka, se kterým společně žijeme 5 let. Bohužel však v 11 týdnu stejně nečekaně (bez jakýchkoli náznaků, že se něco změnilo) skončilo. Jako naprosto zdravá 25 let stará nekuřačka a abstinentka s váhou nemodelkovskou, ale zdravě v normě jsem s něčím takovým vůbec nepočítala a velmi nás to zasáhlo. Zákrok (kyretáž) proběhla bez komplikací 16. ledna 2013. Zpětně jsem si uvědomila, že ne vše bylo úplně OK - před termínem otěhotnění jsem měla 2x virózu s průběhem chřipky, v těhotenství 1 den horečku, kyselinu listovou jsem začala užívat až v 7. týdnu, kdy jsem zjistila, že jsem těhotná, dělala jsem ze sebe zbytečně hrdinku, když jsem nešla na nemocenskou kvůli trvalému zvracení, protože jsem i s ním práci přeci zvládala...

Od kyretáže zobu 100% pravidelně kyselinu listovou a rybí tuk, popíjím kontryhelový čaj a řekla si, že až to příště "přijde", hrdinku už ze sebe rozhodně dělat nebudu.

Současné těhotenství mi ohlásila intuice už velmi brzy a postupně mě "dokopala" udělat si TT 9.5.2013 už 2 dny před termínem MS s výsledkem //. První kontrolu UTZ u mám naplánovanou na 31.5 - což bude v termínu 7+1 (náhodou naprosto stejně jako u těhotenství prvního). Zatím jsem naprosto bez obtíží, napjatá jako kšandy, doufajíc protentokrát v happyend...

Pracuji na 3/4 úvazku a v září mě čekají VŠ státnice, ze kterých naštěstí nestresují, neboť myslím, že mám dost času se na ně připravit.

Rádi cestujeme za přírodou jiných států po vlastní ose.

Volný čas věnuji hlavně svému nepojízdnému koni důchodového věku a psaní diplomové práce.
Zajímá mě zdravá výživa zvířat i lidí, fotografování a začínám šít na pekelně pitomém šicím stroji (prozatím jednoduché tašky a sukně).
22. kvě 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, vítám Tě u nás na stránkách. Podle popisu jsi dost aktivní a vůbec nezaháliš, obtivuji, co vše dokážeš najdenou zvládat. Jestliže máš tolik koníčků a zajímáš se o specifická témata, tak Ti mohu poradit, že si můžeš vyhledat zájmové skupiny, kam se můžeš přidat a podělit se s názory nebo se něco nového dozvědět a také ostatním napsat vlastní zkušenosti.

Přeji příjemný čas očekávání miminka. :slight_smile:
31. kvě 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek