• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - dinulka

23. července 2011 
Ahojky všem maminkám a snažilkám....jmenuji se Renata je mi 34let.Mám dva kluky 14 a 11 let.Před 5lety nás navždy opustil náš milovaný tatˇka-manžel :frowning2: :frowning2: :frowning2: ................Ztráta manžela a táty byla hroznááá.Samota je zlá,moc zlááá a tak jsem s kulkama začala hledat pro nás nějakeho kamaráda :slight_smile: a našli jsme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Nyní se rok a pul snažíme s přítelem o miminko a pořád nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: ach jo.Na MK jsem natrefila náhodou,když jsem už ze zoufalství usedala k PC a hledala ruzné odkazy jako např.neplodnost, plodne a neplodne dny,ovulace atd.tedˇ si asi spousta maminek řekne- mamina dvou dětí a neví kdy ma plodné a neplodné dny? :wink: fakt jsem to nevěděla,protože u kluku žadný problém nebyl.Přečetla jsem si ruzné příběhy maminek,podívala jsem se na krásné miminka :slight_smile: a rozhodla jsem se,že se k Vám všem přidám.Přeji všem krásný víkend................ Renata
9. črc 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Renčo zdravím tebe i Tvé dva zbojníky... Jsem tu taky nová moc Tě odivuji za to jak si to všechno zvládla a našla si sílu jít dál. Pevně věřím, že až to budeš nejmin cekat zadari se a ty budeš mít krásného třetího chlapečka (nebo snad holcicku? ;) ) Věřím že to vyjde a budu strašně držet pěstičky. taky Ti přeji krásný víkend S. :sunglasses:
9. črc 2011 ve 20:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Děkuji jsi mooooooooc hodná :slight_smile:
14. črc 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, určitě si najdeš dobrou diskuzi...já teda ještě žádné dítě nemám, snažíme se ..již přes 2,5 let, a píšu si s holkama v různých diskuzích IUI, gennet, a tam se radíme a podporujeme ..
23. črc 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek